Clicky

Jump to content

Recommended Posts

• Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Telefoanele si tabletele sunt si ele un hobby. Pentru multi. Cunosc eu un forum, ceva cu Mobi nu-stiu-cum. Sa-i vezi pe acolo, cand se incing. Sau cand te iei de jucaria lor.   Nu mai incercati sa

Dupa aia nici atatia nu o sa mai ai. Plus ca pentru fiecare cheltuiala iti trebuie aprobare. Oricum, casa de piatra

Innoxius...stai ca astea is mici copii...sa vezi discutii aprinse gen Canon vs Nikon...btw, I'm a proud Nikon shooter (DSLR) and Olympus and Panasonic Lumix (jucarii mai mici). Cand se incinge treaba

Nu te învață de rău Innoxius . În general, doamnele nu pricep chestiile ce țin de tehnologie. Dacă ar fi după ele...

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

:)) da, aveti si voi dreptate, mai flacai, dar mai degraba bag bani intr-un obiectiv foto, ca acolo nu ies scantei, amandoi fiind adeptii fotografiei ;). Inoxxius, multumesc!

Pe partea de telefoane, asa e, nu inteleg ele de ce tre' sa fie cu quad core, etc. De multe ori nici nu pricep ce-i aia :)

E bun si LG-ul ala...parerea mea...si asa telefoanele astea au o gramada de functii ce nu le utilizam (evident sunt si persoane care o fac)...de ce sa dam o caruta de bani pe ele, si asa la revanzare se pierde din valoarea initiala.

p.s au si doamnele tehnologia lor dupa cre-s ahtiate: posete, genti, bijuterii, toale...aiaiaaiiii

Edited by valentinobv

Merci fain, Gabi. Camera foto nu mai iau, adica nu ma mai intereseaza, caci am deja vreo 3 :)...de la sapuniera la sapuniera advanced si pana la dslr (cu vreo 4 obiective). Pasiunile astea... :))

Edit: 2500 de lei pe un tel? In acest caz chiar ca mi-as lua-o original de la dom'soara...inca :)))))))

Edited by valentinobv

=))) poi vinde din aparate si zi ca ai camera de 41mpx portabile, la ce sa iti mai trebuiasca aparate :))) si parca sunt si ceva huse cu obiectiv pt lumia :D

Trimis de pe șukaru' de LG G2 prin Tapatalk

Telefoanele si tabletele sunt si ele un hobby. Pentru multi. Cunosc eu un forum, ceva cu Mobi nu-stiu-cum. Sa-i vezi pe acolo, cand se incing. Sau cand te iei de jucaria lor. :D

Nu mai incercati sa vindeti castraveti gradinarului, adica Lumia 1020 fotografului cu 3 camere, care mai e si inginer pe deasupra. Astea sunt pentru altii.

Innoxius...stai ca astea is mici copii...sa vezi discutii aprinse gen Canon vs Nikon...btw, I'm a proud Nikon shooter (DSLR) and Olympus and Panasonic Lumix (jucarii mai mici). Cand se incinge treaba acolo, ies scantei :))

putin offtopic: cam asta fac eu, mai am o gramada care nu-s puse acolo pe flickr, but will be

http://www.flickr.com/photos/vali_bv/

Edited by valentinobv

Pana la urma este un LG L9 ...net superior draciei asteia de Vodafone Smart III. Fain tare ecranul de 4,7"...are 1 giga ram fata de 512MB cat avea VDF,dual core fata de single core. A, da, si ecranul e IPS. Am inca 3 folii de protectie noi, 2 huse pt spate...per ansamblu, dupa ceva butonat, e ok.