Clicky

Jump to content

Sony Xperia Z2 - discutii generale

Recommended Posts

Cel mai penibil (din ce am vazut eu, ca nu prea ma uit la personaj) mi s-a parut cand a incercat din rasputeri sa ma convinga ce mare scula e smartwatch-ul 2 de la Sony, mai ales cand te dai pe motor.

Pune mana pe toate bunatatile de la ProTV cel mai probabil, azi am vazut la iLikeIT ca avea cu el la Barcelona si iPhone 5S , si P6 si Note 3..

Trimis de pe Nexus 7 folosing Tapatalk.

Edited by denis

El e asa,mai de casa omului,el se pricepe mult mai bine la masini,acum na,el e asa gen AppleHelpRomania,Axel,Unboxarena...Nu e profi,dar nici nu cred ca vrea sa arate ca este.

E fenomenal omul asta. Mi-am pastrat pentru azi vizionarea review-ului. Si m-am oprit la 06:05. Pentru el un senzor de 1/2.5" este mai mare decat 1/2.3". Varză. Asta e omul care primeste in avans telefoane sa le faca prezentari ?

Macar au schimbat display-ul, sa speram ca in toate modelele se va pune IPS, si va scapa de display-urile astea de acum...

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Stai putin,ca i-am spus unui coleg sa-i arate cum arata pe YouTube,si i-a pus ceva prototip,ceva ce semana a G2 dar dus la extrem,face numai "Asta ni l-am vazut si eu ieri". Cand l-am auzit,mi-a venit sa plang,dar asa e,orice roman/tagan (spre sa nu fie cineva pe acest forum de etnie roma sa ma injure pe aici) se da campion pe sate in orice domeniu,dar cand il intrebi ceva,zice "no zi tu ca eu stiu,dar vreau sa vad daca tu stii" si cand ii dai raspunsul chiar daca e corect/gresit el "da,asa e".
Imi vine sa ma ascund sub covor cand ii aud..

• 3 weeks later...

comparatia dintre  doua ecane este la fel ca si comparatia dintre android si ios , benzina  si motorina...  display diferit, thenologie diferita. Eu prefer ecanele de la sony pentru ca au culori  foarte apropiate de realitate, nu prea ma pasioneaza sa tin telefonu la unghiu de 90 de grade si sa vad perfect.