Clicky

Jump to content
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By DIGI_Helper
      In acest topic vom discuta despre 4G DIGI (semnal, situatii tehnice, teste de viteza, acoperire, etc).

Comunicatul de presa in care s-a anuntat lansarea 4G -> http://www.rcs-rds.ro/comunicat?id=455

Harta 4G poate fi accesata de AICI (e nevoie sa dati zoom pe localitatea unde doriti sa verificati acoperirea).

• By Tudor
      Ai nevoie de:
      telefon 4G 1800 Mhz; acoperire 4G in orasul tau; cartela cu una din ofertele noi de minim 6 euro credit https://www.vodafone.ro/personal/servicii-si-tarife/cartela-vodafone/oferte-promotionale/index.htm?icmp=hp-p-hs-cartelacucevreitu#tab-1; SIM nou cu serii mai noi de: Nano SIM > 894001131xxxxxxxxxx
      Micro si mini SIM > 894001141xxxxxxxxxx

Daca toate acestea sunt indeplinite si totusi nu functioneaza, ori contactati pe chat de pe site, ori PM la mine.
    • By IonuÈ›
      Desi nu este aparut in Romania,de ceva timp imi atrage atentia Vodafone Smart 4G,primul telefon compatibil 4G/LTE din familia Smart.

Specificatii tehnice.
      Prin tarile unde este produsul disponibil,se ofera la un cost de 200 euro.

Ce parere aveti despre telefon?

• By INFERNO
      Salutari, am achizitionat acest telefon de pe siteul oficial allview si dupa 2 zile de folosinta, pot spune ca isi merita banii.
      Azi, am cumparat un router, ca sa pot sta conectat pe net si cu telefonul in casa...
      Problema mea este, conectez wirelessul pe tel, bag parola, imi arata ca sunt conectat pe wirelessul meu, dar cand intru pe siteuri nu merge, imi arata ca si cum nu as avea internet pe tel.

Specific ca e prima oara cand utilizez android..
      o seara buna
    • By DTTR
      gata! am ajuns la sfarsitul internetului.
      crezand ca o banca din romania are ca adresa cecbank.ro am scris ca tot romanul in mozilla... cecbank.ro si am ajuns...
      la sfarsitul internetului

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

Important Information

Terms of Use