Clicky

Jump to content

Vorbesti, NET primesti.

IonuÈ›

Recommended Posts

E praf in ochi. In medie consum 30-40 MB/zi, asta ar insemna sa efectuez minim 25-30 de apeluri pe zi de minim un minut ca sa imi acoper cat de cat planul de date. Poate voi vorbiti de 30 de ori pe zi cu anumite persoane, dar nu mai mult de un minut. Eu nu. In final ajungi sa spargi vreo 30 de minute pe zi(minim) pentru nici macar 15MB, poate chiar mia putin. E idee daca vorbesti doar in reteaua ta. 

E praf in ochi. In medie consum 30-40 MB/zi, asta ar insemna sa efectuez minim 25-30 de apeluri pe zi de minim un minut ca sa imi acoper cat de cat planul de date. Poate voi vorbiti de 30 de ori pe zi cu anumite persoane, dar nu mai mult de un minut. Eu nu. In final ajungi sa spargi vreo 30 de minute pe zi(minim) pentru nici macar 15MB, poate chiar mia putin. E idee daca vorbesti doar in reteaua ta. 

Ca orice promotie,si aceasta impacteaza in mod diferit utilizatorii.  ;)

Adica daca vorbesc 5 minute (un singur apel) primesc 1 MB iar daca vorbesc 55 de secunde primesc ciuciu.

Primesti 1 MB daca apelul are ca durata minimum 1 minut.Totusi,valoarea minimă de acordare a bonusului este 10 MB(asta inseamna minimum 10 apeluri), iar maxim de 2,5 GB. Dacă ai acumulat mai puțin de 10 MB, bonusul nu se acordă.

Edited by Ionuț

Primesti 1 MB pentru fiecare apel efectuat,ce are o durata de minimum 1 minut.Astfel ca,scenariul etalat de tine nu te ajuta.

Pentru 5 GB trafic trebuie sa ai 2500 de apeluri de minim 1 minut in primele 2 saptamani + 2500 de apeluri de minim 1 minut in urmatoarele 2 saptamani.

Promotia este numai pentru prepaid

Mulțumesc pentru informații dar parca prea mult rosu a aparut pe forum in ultima vreme. Păcat ca nu am un buton pentru spam.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Ai la dispoziție butonul report ;). Nu ezita să-l folosești.

Tudor nu face lobby pentru Vodafone. :ph34r:

Tudor e angajat, Ionut e abonat(vreo 15 abonamente pentru el si cunoscuti).

Daca as face eu reclama, mi s-ar parea si mie putin penibil.

Eu incerc doar sa ofer un sprijin atunci cand e necesar si sa ma asigur ca oamenii nu raman cu o impresie proasta doar pentru ca nu isi cauta o alta varianta de rezolvare in afara de forum.

Credeam ca si el e anagajat. Eu ma refeream ca e prea entuziast si are o atitudine care-ti poate strica ziua, zic eu. Cel putin pe mine ma termina psihic.

Stiu ca oferi ajutor celor care au nevoie si, desi nu am avut nevoie pana acum, pot sa-ti multumesc in numele colectivului de pe forum. 

Ionuț trebuie sa inteleaga ca spiritul acestui forum este altul. Ne-ar folosi mai mult prezentarea experientelor lui cu serviciile / produsele Vodafone (si nu numai), decat prezentarea acestor servicii / produse in maniera in care o face.