Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Depinde de gusturile tale. Daca iti place simplitatea ios-ului fara pic de lag. O multime de aplicatii exclusive ios, senzor de amprenta si procesor pe 64 bits care momentan nu prea are rost. Abia peste 1an 2 isi va arata puterea cand producatorii vor fi optimizat soft-urile ia-ti iphone.Daca iti place sa asculti muzica si sunetul deosebit, sa iti costum-izezi telefonul cu tot felul de widget-uri rom-uri ramai la one. De design nu mai zic nimic fiindca ambele au un design superb. A si diferenta dintre marimile ecranelor este destul de mare 4 inch iphone vs. 4.7 one. Alegerea este a ta

Trimis de pe al meu gt-s6310 folosind Tapatalk

Edited by alexcosmin

Eu zic ca merita, doar daca te scot banii afara.

Dar merita sa scapi de htc, pretul v-a scadea si mai mult la sf de primavara, acum este momentul zic.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Daca ai aplicatii cumparate pe android o sa pierzi si aici ceva bani. Apoi crezi ca o sa suporti trecerea de la 4.7 inch la 4?

Faza cu lagul e mit, sa vezi cum misca un 4s cu ios7 si apoi mai discutam de lag pe android.Totusi am fost si eu in situatia ta doar ca la mine trecerea a fost inversa.Daca simti nevoia de schimbare atunci do it .

Faza cu lagul e mit, sa vezi cum misca un 4s cu ios7 si apoi mai discutam de lag pe android

Are sefa mea 4s cu ios 7 si merge super greu....cu privire la schimbare inca nu m am decis...astept sa vad ce se lanseaza si strang bani pana atunci sa il iau cash nu la abonament

Sent from my HTC One using Tapatalk