Clicky

Jump to content
Harry2010

Ce telefon sa-mi iau pana in 1600 lei ?

Recommended Posts

Pana in 1600 eu zic ca un nexus 4 sau un lg optimus g sau un note 2 daca il gasesti la asa pret;)

Telefoanele cu S800:Lg G2;Note 3;Xperia Z1;Xperia Z1s;Xperia Z1 compact;Nexus 5;Zte nubia5s;Zte grand s 2 si poate mai sunt cateva chinezarii.

Sincer, cum arată fața neagră și spatele alb....

Trimis de pe al meu GT-N7100 folosind Tapatalk

http://www.quickmobile.ro/folii-de-protectie/folie-protectie-cellularline-splgg2-pentru-lg-optimus-g2.html sau http://www.quickmobile.ro/folii-de-protectie/folie-protectie-celly-screen365-pentru-lg-g2.html e tot aia?

Pentru un gaming mai bun experienta ce ati alege dintre lg g2 lg g pad nexus 7 si allview viva i8?

Edited by Innoxius

Dude, tu compari mere cu pere. Normal ca ai o experienta mai plăcută pe tableta, dar gameplay-ul va fi mai bun pe G2 pentru ca e mai puternic. Dintre tablete as alege G Pad fără discuție, dar nu poți compara un telefon cu o tableta. O comparație are asemănări și deosebiri, astea nu prea au nimic în comun.

Trimis de pe Nexus 5

GPad powwwah! Nici nu vă imaginați ce bine stă în mână tableta asta în mod portret. Excepțional. Mersi @Deio pentru discuțiile anterioare achiziției și colegilor din mobilissimo pentru review video. A fost decisiv!

Mănînci cai?

Quashqai!

sent using smoke signals dupe racheta GPad a soției

Ipad mini retina daca ai banuti, sau lg g2 la mobile...

Sent from my iPad using Tapatalk HD