Clicky

Jump to content

Recommended Posts

daca te uiti la pozele mele, eu am o comanda nr 14790, 14862, 15006.

Asta in cateva minute, deci sunt multe comenzi inregistrate, asta inseamna ca este multa lume pe site

EDIT : uite acum, e la comanda 15941, si oricum nu ar avea nr de telefoane necesare in stoc sa livreze comenzile...

post-12578-0-08414500-1424017843_thumb.png

post-12578-0-86288800-1424017913_thumb.png

Edited by soare

Nici eu nu cred ca vor livra ceva, desi aparea la fiecare produs cate oferte mai sunt disponibile. Am bagat mai multe, daca vin si doar 2 sunt multumit. Site-ul merge greu pentru a aflat lumea de ei si nu suporta atat de multe conexiuni, ei nu stiu nimic, se vor trezi luni cu 100 si mai multe cateva sute de comenzi la pret zero. A mea e 15898

E mail-ul pe care nu ma deranjeaza daca primesc spam. Daca as fi in locul lor, as spune ca s-a strecurat o eroare si ca se livreaza doar o comanda per cumparator. Eu am dat totul intr-o singura comanda. Sunt destul de convins ca nu vor livra.

@Scootch98: nici eu nu am primit mail de confirmare, se plângeau multi si pe postarea de pe FB a Mobillisimo.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Eu am comandat un OnePlus One Bamboo, un Mi4, un Mi Note Pro si un MiPad. As saliva doar la gandul ca as primi OnePlus-ul, e killer la pret de 2 lei (transportul impartit la 4 si rotunjit la 2). Cred ca as pastra MiPad, pe restul cred ca le-as da unor prieteni la pret de dumping ;)

nu mai visati atat :)) ce ar fi sa imi vina si mie 4 oneplus 64gb, 2 mi4 64gb, 2 mi4 16gb, 2 mipad .. si inca vre-o 8 sau 10 telefoane Leagoo :))

Is7s2T2.jpg

Eu am reusir cam acum vreo ora sa comand un MiPad, 2 Mi4 alb negru si 3 one plus-uri alb, negru si bamboo

Am comandat 2 one plus bamboo 64 gb si 2 mi pad, le-am zis la niste prieteni si aia s-au apucat sa comande cate 100 de telefone.. daca onoreaza (si) comenzile alea, jur ca o sa mor de ciuda ca n-am dat si eu comanda de 100+ produse.

@Sebi: 100??? WTF? Aici intervine romanismul prost, fara suparare. Cand unul e in groapa, ii mai aruncam o lopata de pamant. Din cauza asta eu nu as mai livra nici o comanda.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Is acoperiți oricum. Te obliga sa fii de acord cu termenii și condițiile lor. Au stipulat ceva și pentru asemenea cazuri...

La eMAG a fost vrăjeală ca sa își facă reclamă. Aici e alta mâncare de peste. De fapt, ca același scop doar ca ăștia nu au de gând sa plătească pentru publicitatea obținută.

Da, Mihai, și cred ca un s-au oprit la 100.

Asa merita, dacă au gânduri necurate..

Poate o sa aibă și ei motive din alea plauzibile ca și cei de la gamerland.