Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Watchdogs Definitive Edition a fost 5 euro pe Steam nu cu mult timp in urma. Nu am incredere in site-uri de genul G2A care vand chei.

Ultipul clip al lui Codrin(Satana de pe youtube) arata cum cumpara si in cateva minute i se proceseaza comanda. Eu vreau sa-mi iau cu paysafecard 10 random hot keys https://www.g2a.com/10-hot-random-keys.html.

Sistemul e ca pe okazii , sunt vanzatori ce vand key-uri. Exista si G2A shield care-ti arata cei mai de incredere vanzatori. Au calificative.

• Replies 475
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dacă a mea cere epilator de 14 milioane o epilez cu arzătorul cu gaz.

Știu că nu are legătură cu telefoanele dar cred că jucăria din poză și-a meritat banii Este fără accesorii, dar la echivalentul a 60 de lei......

Cafenea. Dar daca are slot de SIM, dincolo

Posted Images

• 1 month later...

Ei spun că este "ERATÄ‚, eu am alt termen pentru tipul acesta de "erată", îi spun click bait. Și nici în al 2-lea mail n-au "corectat" cum trebuie...

Aștept cu nerăbdare newsletter-e pe mail cu subiecte precum: "prețuri de rămâi prost", "n-o să-ți vină să crezi cât costă", "CUTREMUR pe bonul fiscal", "prețuri de îți cade placa"... presimt că nu mai avem mult până atunci...

post-13813-0-78907300-1439633421_thumb.jpg

post-13813-0-76922800-1439633429_thumb.jpg

Din câtă logică, română și matematică cunosc, corect e "reducere x%", care înseamnă prețul redus cu 50% sau p2=p1-p1*x/100.

Dacă spui"reducere -x%" ar însemna p2=p1-(-x/100)*p1=p1+p1*x/100, adică reducerea negativă te costă mai mult.

• 1 month later...