Clicky

Jump to content

Recommended Posts

• Replies 475
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dacă a mea cere epilator de 14 milioane o epilez cu arzătorul cu gaz.

Știu că nu are legătură cu telefoanele dar cred că jucăria din poză și-a meritat banii Este fără accesorii, dar la echivalentul a 60 de lei......

Cafenea. Dar daca are slot de SIM, dincolo

Posted Images

Nici un votant?

Stiu că v-ați plictisit de politicieni.....dar aici nu vorbim de politică.....vorbim de probleme de asociație.....

Sent from my LG G3

Să rămână 1 maxim 2. Unul pentru telefoane la generale, tablete și tot ce ține de forumul acesta, tehnologie în special și unul în cafenea unde să se poseteze oferte la mașininde tuns iarba sau orice altceva.

Topicul de oferte (și nici cel despre accesorii) n-au ce căuta în bazar, acolo se presupune că se postează anunțurinde vânzare/cumpărare/. :)

Părerea mea. Cu cele despre operatori n-am treabă.

Sa votam atunci :D:))).

Offtopic.Si am mai putea pune ceva pe foaia de vot:)) bineinteles daca vreti si daca credeti ca ar fi util un nou topic dicat tepelor online oferite de "dragii" nostri retaileri online daca tot avem un topic  "Oferte si ocazii - best buy" m-am gandit ca ar fi bine sa avem unul si de genul asta unde ne putem ajuta reciproc sa deschidem bine ochii inainte de a ne arunca cu capul inainte asupra unei oferte . In primul rand as vrea sa nu umplem  cu tot felul de discutii contradictorii acest topic si sa duce in erorare lumea ( ca se gaseste undeva putin mai eftin cu doar cativa lei  e cu totl altceva ) . Dar ar fi bine ca acest topic sa ramana doar pentru produsele care sunt cu adevaratBEST BUY.

Spre ex: Azi am vazut pe Emag cica o reducere la un MicroSD Kingstone de 64GB care ar fi acum 120 lei de la 200 Lei dar la o simpla cautare pe Price.ro am descorpit asta http://www.price.ro/index.php?action=product_prices&prod_id=661661&asc=1

Pai nu stii ca promotiile la emag au preturi mai mari decat orice alt magazin online? Poate unele produse merita cumparate de la emag pentru o siguranta mai mare din punct de vedere al garantiei, dar majoritatea nu.

Sent from my LG G3-D855

Dar sa nu ma minta asa pe fata ca acel cardul era 2 mil ... Singurul lucru pentru care as da un pic mai mult la emag pe un produs ar fi faptul ca il pot returna fara sa ma doară capu, si extrem de simplu fata de alti unde mai intai trebuie sa primești aprobarea returului.

Sent from my LG-D855

Cine se pricepe la laptoape, merita banii Asus-ul asta? Am cautat eu pe net, dar n-am gasit pe la alte magazine sa-mi dau seama daca reducerea e reala sau nu.

http://www.altex.ro/laptop-asus-x555ln-xx309d-intelr-coretm-i7-5500u-pana-la-3-0ghz-15-6-4gb-1tb-nvidia-geforce-gt-840m-2gb-ddr3-free-dos?utm_source=ALTEX&utm_campaign=28d292f245-nl-SDP-TOP-PRODUSE-26-06-2015&utm_medium=email&utm_term=0_15f7e89292-28d292f245-111493377

Sent from my LG G3-D855

Eu zic c-ar merita , la banii aia , abia gasesti i5 , procesorul e din seria U-ultra low power. Nu e un laptop pe care sa te joci cine stie ce , dar merg jocuri , poate si cele aparute anul asta, are o frecventa ridicata din ce vad 3 ghz(dar il cam fortezi)

Placa video e bunicica , 820M avea probleme , 840M e ok.

Per total , ar merita...zic eu , cu un upgrade de 4 gb ram in viitor.

Am urmarit laptop-ul asta , dar pe negru cu rosu si avea in plus 8 gb ram in loc de 4(astia-s lipiti de placa de baza). E mult mai tare cum arata pe negru cu rosu , costa 3400 lei , acum a iesit din oferta. Nu prea e redus la banii aia , diferenta sunt ramii(intra maxim 12 gb ram).

Procesorul e bun , placa video , merge la gaming , dar trebuie upgradat ramul , macar 8 gb.