Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Bad move!

Dacă vedeam mai devreme postările ziceam cumpără.

Fiind emag aveai treizeci zile să trimiți înapoi dacă nu îți place.

Eu, posesor de DSLR și de bridge, fac poze numai cu telefonul pentru că celelalte sunt mari și nu le am la mine.

Mirrorlessul ăsta pare să încapă în un buzunar de cămașa.

BF e o poveste.

trimis cu eforturi dupe tabloul nevestii

• Replies 475
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dacă a mea cere epilator de 14 milioane o epilez cu arzătorul cu gaz.

Știu că nu are legătură cu telefoanele dar cred că jucăria din poză și-a meritat banii Este fără accesorii, dar la echivalentul a 60 de lei......

Cafenea. Dar daca are slot de SIM, dincolo

Posted Images

Mirrorless - urile au îngropat DSLR-urile entry-level și asta spune totul. Dacă ar fi să-mi cumpăr acum un aparat foto acesta ar fi Sony a5100 dar momentan bugetul nu-mi permite, poate peste ceva timp. Mă deranjează că nu are intrare de microfon dar în rest e perfect.

Cum am zis și mai sus, depinde de tine cum și la ce folosești aparatul. În orice caz ~1000 de lei ai Samsungul acela, Sony Hx50 și Hx60. Ultimile 2 au zoom mai mult dar au senzorul pe jumătatea Samsung-ului.

• 2 weeks later...

Acuma o oferta destul de bunicica daca ai nevoie de un SDHC UHS I :

Kingston Micro SDXC 64GB Clasa 10 UHS-I + Adaptor SD = 105.99 lei inclus transport oriunde in tara, daca chiti in avans ;)

http://www.pcgarage.ro/promotia-zilei/

Oferta f buna la LG G3 varianta 2gb RAM chiar daca este resigilat 

.... http://www.marketonline.ro/telefoane-mobile/telefon-mobil-lg-smartphone-g3-d855-quad-25-ghz-ram-2gb-flash-16gb-quad-hd-55-inch-1440x2560-android-44-metallic-black-resigilat?utm_source=newsletter_2015_06_09&utm_medium=email&utm_campaign=lg-d855

PS: chiar si la restul produselor resigilate au oferte f bune, iar la produsele respective daca stam sa ne luam dupa descrierea lor sunt intr-o stare f buna . http://www.marketonline.ro/newsletter/2015.06.09.html

• 2 weeks later...

Cica de maine dimineata trei zile de reduceri intitulate "Revolutia preturilor" la emag. Cei care aveti in plan sa va cumparati diverse fiti cu ochii pe emag, poate prindeti la reducere produsul pe care vi-l doriti.

Sent from my LG G3-D855

Unele produse sunt la promotie, dar au acelasi pret acum cateva zile (volan de PS3/PC Logitech Driving Force GT cu acelasi cadou). Poate sunt si reduceri adevarate, dar nu am timp sa caut si nici nu sunt la ce ma intereseaza.

Same old story... până la XX % reducere... Mă uit de curiozitate, dacă găsesc ceva interesant postez.

*de ce există 2 topicuri de oferte și reduceri?

tinere... daca gasesti ceva si pentru mine, te sfatuiesc sa COMANZI si apoi sa-mi zici.

Asa, sa fac eu totul varza :D

Nu, inchidem mai bine ce e mai vechi. Daca unim, la cate pagini avem, cred ca iese varza cu soia, nici macar cu carne. Unde e cel de la discutii diverse, ca nu gasesc.

Era la Sfaturi, nu Discutii generale. L-am inchis, ca tot eu il deschisesem. Deci ramane asta pentru cutite si bricege si cel de la Bazar pentru telefoane si tablete.