Clicky

Jump to content

Recommended Posts

@Sp1tfire salut. O întrebare, ca se apropie data de 11.05 am zis să-mi fac cont pe gearbest.com, dar nu-mi pot introduce adresa de livrare ca cica este prea lunga. Tu cum ai procedat??

Sent from my LG-D855

Edited by fLu

Adresa mea are 13 litere. Pe site-ul elephone am dat aceeasi adresa cu cea folosita la contul gearbest. Probabil trebuie sa fie aceeasi adresa de mail pe ambele site-uri ca sa poti comanda. Oricum, din cate am inteles, comanda o initiezi de pe site-ul elephone, introducand e-mailul si alegand magazinul pe care l-ai selectat atunci cand te-ai inscris. Nu stiu cate comenzi vor onora la pretul ala, pentru ca nu iti garanteaza ca il si poti cumpara. Trebuie sa te bati sa fii printre primii care comanda

Sent from LG G3-D855

Da si eu am înțeles la fel dar ma gândeam ca poate totuși am noroc si prind o bucata si sa fiu pregătit cu toate șansele sunt extrem de mici merita încercat :)). Mersi oricum

Sent from my LG-D855

Nu am reușit, stau si astept sa intru ca imi scrie "System Queueing, there are too many people at the moment, please wait patiently". Tu ai reusit sa prinzi??

Sent from my LG-D855

Eu sunt si la munca cu o gramada de treaba si cu un net pe carbuni + un Laptop vai de el deci am combinatia perfecta pentru asa ceva =))). Am intrat acum pe facebook la Elephone sa vad ce spune lumea pe acolo si  sunt 2-3 care au pus dovada ca au prins cod de reducere in rest foarte multi se plang ca inca asteapta iar unul singur a postat ca a primit un msg cum ca nu ar mai fi Cod-uri de reducere :)).

LE: Da gata am primit mesajul ca nu mai sunt cod-uri.........

post-24-0-72698100-1431336350_thumb.png

Edited by fLu

Da, am fost cu 2 min inainte de incepere, si la 00 am dat refresh am intrat , am bagat mail-ul si apoi mi-a aparut mesajul sa astept ... pana mi-a aparut acel mesaj sa nu mai astept ca am stat degeeaba :)))). poate totusi ai bafta si prinz daca ziic ca inca iti mai arata ca esti la coada. Eu am incercat acum iar sa intru si mi-a dat din start ca nu mai sunt coduri.

Mie îmi aduce aminte de perioada în care mă trezeam de la 3 dimineața să prind "redemption" pe lockerz.com. Ce vremuri, nu aveam nici buletin când căutam vameșul prin oficiul poștal. Zicea "la 13 ani nici nu știam unde e Bucureștiul și voi primiți colete din State". :)))

Iar aici la Elephone cred ca a fost vb doar de cateva 100 de bucati iar in ziele de reducere cred voi fi doar cateva bucati pe magazin. Pretul este extrem de mic sa isi poata permita sa de mii de bucati .

Nici n-au zis cate coduri dau. Marketing stunt. Mie inca nu mi-a aparut mesajul de fail, dar cred ca mai degraba mergea cu refresh din ce zice lumea, nu sa astepti. Oricum doar la pretul ala merita achizitia. Deja la peste 200 de dolari mai bine iau ceva cu pretentii la prelungirea abonamentului.

Foarte tare :D, felicitări. Eu am uitat complet ca azi baga iar reducere la telefon, poate saptamana viitoare prind si eu o bucata . Chiar sunt curios în cat timp o sa-ti ajunga. :D

Sent from my LG-D855

Pai vezi ca sunt si acum promotii la diverse ore. Intra pe pagina principala. Probabil imi va ajunge cand va costa Samsung Galaxy S6 159 de dolari  :D

Din cate vad toate sunt sold out dar am vazut mai intra si alte oferte mai tarziu poate prind daca voi fi in fata calculatorului si nu am treaba.

Sent from my LG-D855

NO.1 Seeee stieeeeeee .... =))) Eu zic ca ar fi o afacere f buna la noi intara cu acest model, ne stragem 2-3 luam o duzina sau chiar 2 si incepem sa le vindem prin tara. Or sa le cumpere ca painea calda , stiti voi cine ;) . :)))))