Clicky

Jump to content
Innoxius

iPhone owners found to be more intelligent than Android users

Recommended Posts

O glumă bună....... :)

Am impresia că încă nu sau trezit din beție cu ocazia sărbătorilor.

Trimis de pe al meu GT-N7100 folosind Tapatalk

The most creative and most likely to get drunk - pt android users! Superb! Ca utilizator android nu ma incadrez la niciuna din acestea. Ce flame au mai creat si astia! Inca nu a trecut revelionul pt ei! :)

Cu concluzia legata de aroganta detinatorilor de iOS sunt de acord, la general vorbind. Fiind device-uri premium in lumea marului, e normal sa existe o asemenea parere, fiind legata de statutul social ridicat al userilor. La android lumea e diversificata, de la sarac la bogat, fiind putin pestrita.

Deci, sa fim creativi si pregatiti de betie! :)

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

LOL!!! ROFL!!! one question.. if they are intelligent, then why should they buy an iphone??? " :))

The most creative and most likely to get drunk - pt android users! Superb! Ca utilizator android nu ma incadrez la niciuna din acestea. Ce flame au mai creat si astia! Inca nu a trecut revelionul pt ei!  :)
Cu concluzia legata de aroganta detinatorilor de iOS sunt de acord, la general vorbind. Fiind device-uri premium in lumea marului, e normal sa existe o asemenea parere, fiind legata de statutul social ridicat al userilor. La android lumea e diversificata, de la sarac la bogat, fiind putin pestrita.
Deci, sa fim creativi si pregatiti de betie!  :)

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

+1 :))

Edited by Rolii.

Guest Deio

Lasand gluma la o parte, explicatia consta in faptul ca cei ce detin acolo un iPhone, mai ales printre copii si studenti, isi permit o educatie cu bani mai multi, scoala mai scumpa etc.

In USA, se leaga multe: educatia cu clasa sociala, influentat de prieteni si societate. Daca prietenul are iPhone imi iau si eu, ca sa fiu "cool" ca "parintii mei isi permit".

Doar emigrantii nu isi cumpara neaparat, decat daca sunt ahtiati pentru asta. Multi care lucreaza in USA nu au nici macar proprietatea unui simplu apartament. Stau prin chirii, se muta dintr-un oras in altul, etc. Nomazi.

Mergand la scoli mai scumpe in USA, multi studenti dau impresia de inteligenta.

Cu totii stim ca America e o gloata de emigranti, localnicii nu prea muncesc sau doar comanda si emigrantii sunt pe plantatie.

Si eu, de cand am aifon, am ajuns Project Manager, orice ar fi aia :))

Si tu? Doar ca eu am android......

Stii cine este Project Manager in parcarea lui Praktiker langa Mall? Adica la cel din poza.......

Nu dau nume si nici nu arat cu degetul........

20131223_102747.jpg

Edited by Feri

Note-ul este încă la PM întreg..... deci ca atare telefonul este foarte rezistent :)

Trimis de pe al meu GT-N7100 folosind Tapatalk

Da, cred ca au dreptate, eu ma simt prost când văd câți bani aruncă pe fereastră ăștia cu i-uri.

Dar probabil știu ei ce știu, ca deh, noi ăștia cu androizi suntem mai idioți și de fapt noi nu înțelegem ce cuplu minunat face omul modern care are un i agățat de chiparos.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Îmi amintesc de cum se spunea ca amerindienii credeau ca omul si calul sunt o singura ființă.

Ei, cam asa cred si eu ca omul, împreună cu un i agățat pe chiparos, sunt o singura ființă.

Ce ți-e si cu Darwin asta, a descoperit destule si a postulat destule, dar pe asta n-a văzut-o venind.

I-man si I-woman.

Aplauze. Trăim momente mărețe.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk