Clicky

Jump to content
Szilárd Ervin Szőgyenyi

Am integrat Tapatalk

Recommended Posts

Ciudat. La mine se mișcă absolut instant și îmi și place foarte tare interfața în comparație cu 2. Ești pe wifi sau 3g?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

Wi-fi. Comparativ cu 2 se misca mai prost. Acum dupa ce au updatat din nou aplicatia azi, parca se misca mai bine. Nu e la fel de smooth ca 2, chiar daca se incarca repede. Vad ca lipsesc destule optiuni de personalizare sau nu-mi dau eu seama unde sunt. Orele default din silent mode nu pot fi editate.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4

Nu mereu, dar nici nu mă agit foarte tare, pentru că atunci când intru, doar dau pe unread și văd tot ce s-a scris.

Eu am activate notificarile doar pentru private message, asa ca nu stiu daca functioneaza. In varianta 2 aveai optiunea de a seta timpul pentru a fi notificat. Il aveam setat la 30 min si mergea. Acum probabil ca face push instant la notificari, ca nici pentru asta nu mai exista setare

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4

Ma interesa sa mearga macar pentru topicurile deschise de mine. Daca am o problema cu telefonul si deschid un topic ar fi bine sa primesc notificare rapid. Altel nu-i problema, pot sa le citesc cand dau sign in. Am mai observat un bug cand dau swype intre pagini imi arata tot aceeasi pagina, desi pare ca se schimba. Dupa ce face asa se zapaceste de tot, trebuie sa ies si sa intru iar pe topic.

Tapatalk 4 via Nexusâ´

Cu siguranță e bug de Tapatalk! Atât pluginul forumului cât și aplicația de pe telefon sunt la zi, forumul la fel și în ciuda acestora, nici eu nu primesc notificări! Damn!

Sent from my HTC One using Tapatalk 4

Guest Deio

Buna intrebare. Buna, zise si intrebarea. :))

Ai observat insa ca Tapatalk 4 nu mai are notificari, la ce perioada sa caute? In Tapatalk 2 am optiunea la cat timp sa caute noi notificari. Cu interval de 10 20 30 minute sau o ora. Am impresia ca 4 e cam half-baked....

Nu am verificat acea opțiune, iată notificările de pe alte forumuri. Acum am văzut că am push notification.  

Sent from my AT10-A using Tapatalk 4

uploadfromtaptalk1377541987871.jpg

e7a5usup.jpg

Da, și la push notification eu le am bifate pe toate. Nu cred că e de la tapatalk, pentru că primesc notificări de pe alte forumuri, la fel ca toți colegii.

Ciudat e că pe tapatalk 4 beta, funcționau.

De asta spun că nu cred că e de la setarea la cât timp să verifice forumul.

Ba mai mult, la notificări, dar nu în setări, nu am nicio notificare, e gol, în timp ce pentru alte forumuri, sunt o grămadă.

Acum văd că nici o poză cu un screen nu pot pune. Ceva se întâmplă.

Tot butonând prin el, văd că la unread nu scrie nr de mesaje necitite, așa cum trebuie să facă și așa cum face pe alte forumuri.

Până la urmă, nu e deloc un capăt de țară, dar era bine să îl facem să meargă.

Guest Deio

Yo, people!  Deci e o problema Tapatalk 4 + combinatia iPB forumul nostru. Eu folosesc Tapatalk HD, clasicul si imi vin notificarile. Pe Tapatalk 4, mumu. Drac stie de ce :(

Guest Deio

Eu am renuntat la Tapatalk 4 tocmai din cauza asta si folosesc pe telefon si tableta Android Tapatalk HD.

Pai parca HD-ul era numai pentru tablete, nu? Merge si pe telefoane?

Despre notificarile de pe mail nu stiu sa va zic, pentru ca eu le-am dezactivat pe toate, considerandu-le absolut inutile si-mi incarcau casuta, pentru eu oricum intru zilnic aici si citesc ce se scrie nou. Cu timpul pentru raspunsuri e mai greu. Asa incat, nu vad la ce mi-ar folosi notificarile pe email.

Nu acelasi lucru pot spune si despre cele de pe Tapatalk, acelea sunt absolut necesare, ca apar sus in bara si doar dai pe ele si te duc direct in topicul respectiv.

Pacat ca nu merge.

LE: Tapatalk hd nu este compatibil cu telefoanele sau cel putin, nu este cu Note2.

Mie nu mi-l afiseaza deloc in play.

Mie nici pe tapatalk 2 nu mai veneau notificări de la Mobilissimo.

Mie nici dacă primesc un like nu îmi apare în secțiunea NOTIFICARI, nu numai ca nu îmi apar în bara. Aici îmi zice ca nu am nici un mesaj privat / like iar când intru de pe pc aflu ca am.

Sent from my P5_Quad using Tapatalk 4