Clicky

Jump to content

Recommended Posts

• Replies 941
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Voi puteti sa faceti un screenshot la berea lui Mihai [emoji49]   Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Pai de aia le-am vrut. Sa avem ce opri

Erwin a si iesit public sa declare ca el n-a dat drumul la reclame. I-a fost frica sa nu-l linsati cu furci si topoare [emoji1]   Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Posted Images

• 3 weeks later...

Gata... după multe testări cu diferite versiuni, cel mai bine se pliază versiunea 4.6.2 PRO... dar neapărat Pro... îți arată inclusiv Pm-urile cu plic albastru sau ceva unread inafara forumului... nu trebuie să intri ca să vezi că ai un mesaj privat... mie mi s-a părut interesanta chestia...

Trimis de pe al meu SM-P605 folosind Tapatalk

ceva de genu, doar ca nu am niciun PM nou, ar apărea cu albastru...

post-12496-142203057658_thumb.jpg

Trimis de pe al meu SM-P605 folosind Tapatalk

Din pacate, da. Dar au mai schimbat cate ceva. Au scos liniile alea albastre din forumuri. Acum topicurile necitite sunt bolduite, cele citite sunt gri, cum erau inainte. Partea proasta e ca au bagat un font aiurea si inca ocupa mult spatiu degeaba, tot 2 topicuri si un titlu vezi.

post-23-142225899486_thumb.png

Sent from my LG G3-D855 using Tapatalk

Varianta asta e pe Play Store? E atat de dificil sa puna o setare care sa controleze dimensiunea fonturilor? Sunt atat de multe device-uri cu atat de multe dimensiuni de ecran, one size fits all nu mai functioneaza de mult timp.

E pe PlayStore, doar daca esti in grupul de beta testers. Iar ca sa intri in grup, tre' sa te invite un angajat Tapatalk. E mai complicat, asa cum le place lor.

De ce n-au stat ei cuminti , lasau 4.9.5 si doar adaugau optiuni care se puteau activa/dezactiva. Sa adauge in setari modurile phone/tablet 7''+/tablet 10"+ si sa schimbe modul in care se vede , sa nu mai fie 2 topic-uri pe pagina la telefoane.

Edited by Scootch98

Acum se vad 3 topic-uri. Oricum au mai imbunatatit-o de la fiasco-ul cu 4.10. Eu m-am obisnuit cu ea si mi se pare destul de ok, in afara de risipa imensa de spatiu, atat cu logo-ul si poza forumurilor, cat si la topic-uri. Pe ecranul meu de 5,5 inch as vrea sa vad cel putin 5 topic-uri.