Clicky

Jump to content

Recommended Posts

• Replies 941
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Voi puteti sa faceti un screenshot la berea lui Mihai [emoji49]   Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Pai de aia le-am vrut. Sa avem ce opri

Erwin a si iesit public sa declare ca el n-a dat drumul la reclame. I-a fost frica sa nu-l linsati cu furci si topoare [emoji1]   Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Posted Images

Penibil, intr-adevar. Cum sa lase interfata aia cu butoanele imense??? Nu-s intregi la cap. Raman la versiunea asta veche pentru totdeauna. Toata lumea trece la Material Design, ei trec la crap design. Chiar adaugase un user comentariu in care spunea ca, desi nu e fan Material Design, ar aprecia daca s-ar trece la asa ceva. Cred ca Tapatalk e singura aplicatie care ma face sa-mi para rau ca am cumparat-o.

Eu am cumparat-o chiar de doua ori, ca au tot schimbat-o de-a lungul timpului. Mai au si varianta beta degeaba, se vede clar ca nu tin cont de opiniile utilizatorilor.

Sent from my LG G3-D855 using Tapatalk

Am trecut la 4.10.2. Aceeasi porcarie. Greu de tot sa ajungi la browse forums, unread de-abia le vezi ca nu mai sunt cu bold, ci doar o liniuta albastra in stanga. Execrabil...

• 2 weeks later...

AndroidPolice a scris articol despre cat de praf e noul Tapatalk

http://www.androidpolice.com/2014/12/30/tapatalk-updates-interface-many-users-frustrated-various-navigation-difficulties/

De mers, merge. Ideea e ca totul se face mai greu ca inainte, iar interfata e jalnica acum. Intri pe un forum si iti apare o poza pe trei sferturi din ecran, iar topicuri vezi maxim 3, risipa de spatiu.

Am nevoie de puțin ajutor din partea voastră. Am încercat mai multe versiuni, din păcate mie nu-mi mai merge v4.9.5...se instalează, apoi când dau s-o deschid, dispare. În fine, singura care este funcțională este 4.8.3.

Din păcate orice link doresc sa-l deschid din tapatalk, îmi da asa ceva:

Webpage not available

The webpage at http://redirect.viglink.com/?key=a7e5ffb24b9e84f4f4f6bbd88aa4e5b8&out=http%3A%2F%2Fpostimg.org%2Fimage%2F722lbufhb%2F&subId=ea81a3d20bf98ef2c9bef9dc24ec777a mightbe temporarily down or it may have moved permanently to a new web address.

Pe ultima versiune mergea, dar din păcate nu mai funcționează nici acolo...

Menționez ca am un tvbox android...

Se poate face ceva în sensul ăsta? Mulțumesc!

Sent from my Ugoos-UT3 using Tapatalk

Edited by drukeru

Da, am făcut cam tot felul de trucuri ce le-am știut, însă în zadar... chiar nu știu ce să-i mai fac... de aia am apelat aici.Este ceva legat de direcționare, dar nu găsesc așa ceva.

Sent from my Ugoos-UT3 using Tapatalk

Edited by drukeru