Clicky

Jump to content

Recommended Posts

• Replies 941
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Voi puteti sa faceti un screenshot la berea lui Mihai [emoji49]   Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Pai de aia le-am vrut. Sa avem ce opri

Erwin a si iesit public sa declare ca el n-a dat drumul la reclame. I-a fost frica sa nu-l linsati cu furci si topoare [emoji1]   Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Posted Images

Până la urmă o să mă enervez de tot pe tapatalk-ul ăsta.

Acum, de exemplu, vreau să-mi modific și eu lista cu telefoane din semnătură și nu pot să fac asta nicicum.

Trebuie să intru pe PC. Ufff!!!

Sent from my SM-N910U using Tapatalk

Eh, semnătura, nesemnătură, e doar o chichiță.

Ideea era să pot să editez de pe telefon, că poate nu mai am deloc PC.

În plus, eu fiind în ultimele luni aproape numai pe telefon, nu știu niciodată ce telefon are fiecare.

Trebuie să dau pe user și să intru pe profilul lui și de cele mai multe ori renunț.

Păi pentru că poate cineva care povestește ceva despre telefonul lui, spune ce telefon are cu 7 pagini în urmă. Și poate nu mai ții minte despre ce era vorba, deși ai citit.

Nu m-ați nimerit. Îl urăsc pe ghinion.

Aoleo, ce mă enervează. Dacă tot am o aplicație specială, pe bani, de ce naiba nu i-au făcut tot ce trebuie?

Mdea, nu știu unde naiba e setarea aia.

Acolo am intrat, Spit, că măcar atât știu și eu. Însă nu știu ce setare e aia și cum n-am chef să mă chiorăsc acum pe telefon, o să caut, dacă n-o să uit, când voi intra pe PC.

Nu puteai să-ți modifici profilul din Tapatalk, asta am înțeles eu.

Èši-am dat o soluție pt ca ai spus ca nu ai pc.

Puteam sa editez și eu screenshot-urile sa subliniez și sa încercuiesc, dar am considerat ca nu e nevoie deoarece din moment ce îți explic și îți arăt unde găsești opțiunea, ma gândesc ca știi cum se face.

Edited by Sebi

:) ok.

Chiar crezi că nu știu să-mi editez un profil? Întrebarea este în topicul Tapatalk, nu?

Eu am draci pe aplicația în sine, pentru că e limitată și mă enervează că nu poți face lucruri simple în ea. Și bani au știut să ceară.

Dar e clar că nu ne-am înțeles. Eu ceream ceva, tu spuneai de nu știu ce setare, care de fapt face orice altceva decât ce vreau eu.

Mă rog, asta-i aplicația și mergem mai departe.

• 3 weeks later...

Primul care imi da un mesaj privat primeste o bomboana sau o bere virtuala, in functie de varsta [emoji1] Vreau sa testez daca merg notificarile pe G3

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Multumesc pentru mesaje celor 4. Nu-mi merg notificarile, poate pentru ca il am instalat si pe S4 si e deschis si ala acasa.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk