Clicky

Jump to content
Szilárd Ervin Szőgyenyi

Am integrat Tapatalk

Recommended Posts

Cam asa. Daca mai dati si ceva Enter-uri pe acolo, sa nu mai stea textul si imaginea pe acelasi rand, ar fi perfect. Unele postari sunt picturi de Picasso din cauza asta  :D

Wrong operating system Posibil ca Tapatalk-ul pentru Windows Phone sa fie de vina. Incearca sa iei legatura cu dezvoltatorul. Din moment ce pe IOS si Android merge, presupun ca ar trebui sa fie de la aplicatie.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Nu mai primesc notificări.

Ueeeeeeeeeee!

De la nici un forum nu mai primesc, am șters cache, am reinstalat și aplicația și nu merge, mamiiiiiiiiiiiiiiiii.

A mai pățit cineva? 😩😩😩

Pupiiiiiiiix 😚😚😚

Pe tableta și pe telefon sunt once per forum, acum am pus pe telefon all notifications.

Ciudat e ca pe tableta primesc notificări, dar pe telefon nu. :(

Pe telefon nu aparea update, desi instalasem aplicatia de pe Play Store, fara restore. Am dezinstalat aplicatia existenta, am reinstalat aplicatia de pe Play Store. La un moment dat aveam 2 versiuni in paralel.

Sent from my Nexus 5 via Tapatalk

De ce prima poza urcata pe forum prin tapatalk se multiplica? Vezi linkul de la mesaj.

http://forum.mobilissimo.ro/index.php?/topic/3283-lg-g3-avem-specificatiile-full/?p=70658

Daca vreau sa editez mesajul, adica sa sterg pozele duplicate...surpriza nu apar.... vezi prtscreen?

De unde apare anomalia?

1.jpg

In browser, daca tin mouse-ul deasupra alora care nu apar cand dai Edit, langa cursorul mouse-ului apare in ToolTip numele fisierului, dar in bara de stare Opera, unde apare link-ul complet, imi scrie http://forum.mobilissimo.ro/uploads/, adica folder-ul radacina al tuturor upload-urilor, unde nu exista acces din exteriorul serverului web. Sigur le buleste Tapatalk.

Tapatalk nu mai merge cum trebuie... :(

Când intru pe mobilissimo și dau pe un topic anume, nu se încarcă. Aș putea să îl las așa două zile și...nimic, dar dacă dau back și mai dau o dată pe același topic, se încarcă. Marea problemă e că nu pot uploada nici poze, deoarece rămâne blocat la "processing". Am șters cache, am reinstalat aplicația, ba chiar am instalat versiunea 4.6.2 și tot așa.Partea aiurea e că XDA merge bine:((😥😥😩😩😩Vreo sugestie?

Ai dat "Postare" si nu s-a intamplat nimic pe telefon. Mesajul tau ti-a ramas in textbox-ul aplicatiei Ai mai dat o data si tot nimic. Si inca de 2 ori. Si la sfarsit, te-ai trezit cu 4 postari. Dar toate in acelasi post, pentru ca am setat eu forumul ca, daca mai postezi ceva si ultimul post e al tau, intr-o perioada de 30 min, sa cumuleze postarile.

Cred ca am fost clar, ca-s cam obosit de la amenajari de apartamente :D

PS Mesajul e pentru candrei