Clicky

Jump to content
Szilárd Ervin Szőgyenyi

Am integrat Tapatalk

Recommended Posts

Norocosu-le, mie imi merge doar de pe acel laptop, a trebuit sa intru asociat via gmail, problema e ca acel laptop se taraie la propriu, nu-l support, l-am last la pitic...imi place mai mult de pe telefon... Nu inteleg de ce nu pot schimba parola pe cont, indifferent de browser, so, e ceva ce nu tine neaparat de Tapatalk, voi da curand unfollow si de aici , o mai mere apoi prin gmail... Macar stim o treaba

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Depinde cum ți-ai făcut contul. Eu m-am înscris cu adresa de email și am creat o parolă, nu am intrat prin Facebook, Google sau rețele de socializare. Ar trebui să se mai uite cineva la astfel de probleme, eu nu mai pot posta aici de pe nici unul din Androizi pe Tapatalk :(

Eu intru alternativ cu contul de gmail, dar nu imi convine, acesta nu doream sa-l utilizez aici, ma rog, hiba e pe user, cred ca se leaga mult de encodare , posibil sa-l doara orice are semnul : " ,  ` cum eu le am prin parola s-a dementiat dupa unfollow, dar se va repara candva...pana atunci intru de pe laptop-ul ala vechi care culmea a ramas autentificat si voi intra cu user-ula acesta, aleator cand am  timp... plugin-ri turbate

Edited by Flavius Valentin

Da, tot problema e când se conectează prin tapatalk, pe web merge sa schimbi parola ,chiar daca da ext1050 sau ceva de genu,l se schimba parola și o poti reutiliza, dar mie îmi place de pe mobil din tapatalk, de acolo nu știu când voi mai intra pe userul meu, vechi...acolo e aceiași hiba...

Screenshot_2017-11-26-13-28-01-698_com.quoord.tapatalkpro.activity.png

Eu nu primesc notificări push nicidecum. Cred că sunt blestemat. M-am săturat de refresh în tab-uri.
O fi Flyme OS de vină ori chinezăria ieftină pe care e preinstalat. Aș schimba software-ul dar nu are niciun custom rom conceput de developeri.

Și eu am problema la autentificare de pe Tapatalk, unde apare CSRF_FAIL. Ce ar trebui să fac? Văd că s-a vorbit și paginile trecute, dar nu am găsit o soluție concretă. Ce-i drept, nici nu m-am mai autentificat de ceva vreme.

Ceva da cu virgula. Pe mobilissimo nu mai primesc notificari de cateva luni, in timp ce pe forumul Tapatalk si pe xda primesc notificari fara probleme.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Eu inca sunt la verisunea 3.1.0 din 18.10.2017 si vad ca nu am actualizare disponibila.

A mai găsit cineva vreo soluție pentru autentificarea prin Tapatalk? Am aceeași problemă pe care o aveam și înainte: CRSF_FAIL. Am citit mai sus că s-a făcut o actualizare la versiunea de forum, dar problema pare să persiste, cel puțin în cazul meu.

Da, am găsit soluția. Importantă e logarea inițială în contul Tapatalk iar ulterior eroarea CRSF_FAIL dispare și te poți loga imediat, de fapt te loghează aplicația Tapatalk instant pe forumul Mobilissimo.ro.

Am făcut asta de câteva ori după instalări curate. Am și șters o dată datele pentru aplicație, m-am logat cu contul Tapatalk, dar pe forumul Mobilissimo tot nu mă pot loga. E singurul pe care nu mă pot loga cu Tapatalk.