Jump to content
  • Announcements

• Szilárd Ervin Szőgyenyi

Modificari modalitate Log In   26.07.2017

În urma unor modificări  efectuate la platforma pe care rulează Forumul Mobilissimo, s-au produs câteva modificări la modalitatea de login. Dacă până acum se folosea numele de utilizator, de acum, logarea se va face cu numele afişat pe forum sau adresa de email cu care v-ați înregistrat pe forum. Parola contului a rămas aceeași. Ne cerem scuze pentru inconveniențe! Termenii și condițiile de utilizare ale forumului le găsiți aici.
Szilárd Ervin Szőgyenyi

Am integrat Tapatalk

Recommended Posts

Pro nu mai e de actualitate. I-au facut un update de curand, dar probabil ceva nu functioneaza corect. Aplicatia free e cea de baza.

Sent from my MI 5 Pro using Tapatalk

Iar au nenorocit ăștia Tapatalk. Acum are notificare sonoră pentru fiecare topic și pentru fiecare forum, nu le mai grupează. S-au tâmpit de tot, din nou :(

Nu stiu de notificari, ca le am setate doar la mesaj privat. Dar l-au mucificat, tot spatiul e ocupat de trending topics, who to follow si alte balarii. Se pare ca apar din nou chiar daca le inchizi.

Sent from my Mi5 Pro using Tapatalk

Reinstalez din nou Pro, sa vad cum e. Stiu ca ala era mai curat, fara balarii

Sent from my Mi5 Pro using Tapatalk

Pai treci pe night mode si nu mai e portocaliu.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

M-a mancat in ... sa instalez Pro. Acum mi s-au resetat setarile din celelalt Tapatalk. Cat de prost sa fii ca developer sa resetezi setarile unei aplicatii in momentul in care o instalezi pe cealalta?

N-am titanium sau root, ca nu merge aplicatia care genereaza codul pentru tranzactii online de la BCR pe telefoane cu root

Vai ș-amar. Ce bancă e aia?

:D

sent from my rocket-of-a D855 powered by crDroid and delivered by Tapatalk

Cred ca sunt in foame de bani , daca au ajuns sa bage reclame si in tastatura. Voi vedeti link-ul corect? Mie in tapatalk imi apare juma de link. E o optiune a forumului de a taia cuvintele lungi de la finalul unui rand? Pe alte forumuri n-am intalnit problema asta. Doar aici forumul insista sa-mi desparta cuvinte si sa imi taie linkuri aiurea.

Sent from my Galaxy S8+ using Tapatalk

Mda, multam de pont. Inseamna ca e de la Tapatalk. De la cat de bun era Tapatalk inainte, acum e din ce in ce mai prost. Pacat ca nu exista alta optiune viabila pentru forumuri.

@candrei Ce versiune de Tapatalk folosesti? Ca sa stiu sa le spun celor de la Tapatalk ce versiune afiseaza corect link-urile.

@nicolae Cei de la Tapatalk mi-au dat o versiune de test care repara bug-ul cu link-urile. Daca vrei sa o instalezi, am pus-o aici.

android-pro-defaultFlavor-release.apk

@candrei Ce versiune de Tapatalk folosesti? Ca sa stiu sa le spun celor de la Tapatalk ce versiune afiseaza corect link-urile.

6.5.6.

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

Am patit si eu, voi verifica daca mai face asa....

Am și eu o problema:nu mă pot loga din tapatalk nici de pe telefon nici de pe tableta . Îmi dă eroarea asta 😐. Am versiunea 7.0.6

Screenshot_20170809-003519.png