Clicky

Jump to content
Szilárd Ervin Szőgyenyi

Am integrat Tapatalk

Recommended Posts

Tocmai, ca Tapatalk de vreo 15 versiuni incoace nu era asa cum trebuie. Acum mi se pare perfecta, dar parca vad ca o belesc astia iar in urmatoarea versiune.

Sent from my LG G3-D855

Pentru mine e. Fiecare cu preferintele lui. Pe mine ma deranjau fontul, sectiunea trending si faptul ca nu puteam muta sectiunile in ordinea dorita. Toate astea s-au implementat, asa ca ma declar multumit

Trimis de pe al meu YOGA Tablet 2-1050L folosind Tapatalk

Mi se pare mie sau Tapatalk a inceput sa faca discriminare si ne arata cine sunt cainii de paza ai democratiei pe forum? Vad ca la Innoxius si Erwin apar niste omuleti albastri. Ce inseamna sa ai sange de nobil

P. S. Se pare ca va urmaresc pe Tapatalk si de-aia apareti albastri. Ciudat, nu-mi amintesc sa fi facut asta

post-23-145935188074_thumb.png

De ieri a reapărut problema pe care o aveam înainte, doar pe tabletă. Numărul de notificări nu se mai resetează după ce eu le citesc. În bara de notificări apare mereu numărul precedent plus noile notificări. Am resetat o dată aplicația, mai are cineva problema asta?

S-a schimbat radical interfața Tapatalk. Eu folosesc tema pe negru, îmi place cum arată.

Am făcut update ieri, versiunea mea este 6.0.5. Ecranul principal arată altfel, la fel și atunci când apeși pe un forum.

Ai varianta cu plată sau cea free?

Sent from my Samsung Galaxy S7

Ce varianta platita visati? Nu mai exista decat o singura varianta, care e moca, dar are in-app purchases.

Sent from my LG G3-D855

Folosesc varianta care are actualizări pe Play Store, am și VIP pentru că am plătit pentru aplicație la un moment dat. Poate dau drumul în valuri la actualizări.

Sent from my G Pad V500 using Tapatalk

După ultimul update Tapatalk nu mai are opțiunea de grupare a topicurilor pe bază de forum. Acum am zeci de notificări pentru toate topicurile de pe toate forumurile pe care le urmăresc. E deja prea mult. Iar au bușit Tapatalk.