Clicky

Jump to content
Szilárd Ervin Szőgyenyi

Am integrat Tapatalk

Recommended Posts

S-or fi prins astia de la Tapatalk ca esti "pirat" Poate foloseai vreun adblocker inainte sau un apk modificat care avea scoase reclamele? Cert e ca aplicatia free are reclame.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Ar fi culmea ca la varianta cumpărată să-mi apară reclame. Că și-așa am o mie de draci pe ei.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

E varianta free din play store, eu când am aflat de app asta în play store nici nu era app cu plata.

V-ați luat țeapă

Păi nu știu când ai găsit-o tu, dar eu am cumpărat-o acum vreo 3 ani, dacă-mi amintesc corect.

Pai si atunci de ce te vaiti atat, Sebi, ca-ti apar reclame? Cand am cumparat noi Tapatalk, repet ca sa intelegi, am cumparat Tapatalk, nu exista varianta free. Iti urez sa-ti apara reclame peste tot pentru faptul ca tot faci "arogante" ca tu esti destept ca piratezi tot si noi suntem prosti ca dam bani pe aplicatii.

Nasol, de-aia cand exista varianta free si varianta cu plata prefer sa cumpar aplicatia, daca nu are pret nesimtit. Macar noua, celor care au cumparat varianta Pro in trecut, nu ne apar reclamele in versiunea free.

N-a fost niciun update, probabil au umblat in "portbagaj" si au facut o selectie mai stricta a conturilor unde trebuie sa apara reclame.

Aparitia sau oprirea reclamelor se poate controla de catre dezvoltator. Introduce codul in aplicatie si poate da drumul sau opri dintr-un panou de control. Practic se da drumul sau se opreste un flux de informatie pe canalul lor de reclame.

Văleeeeeeeeeu, eu eram confuz doar, nu am ironizat pe nimeni și nimic.

Înainte nu existau reclame în Tapatalk, acum sunt, văd că s-a prins blestemul tău.

Nu înțeleg de ce v-ați aprins așa.

Și da, recunosc ca piratez unele apk, dar nu toate, am doar 1 apk piratata, World of goo, restu sunt Free sau prinse la reducere. În plus, e problema mea dacă piratez sau nu niște aplicații.

Edited by Sebi

Așa o fi, dar discuții în clar despre unele aplicații piratate se fac pe alte forumuri.

Ä‚sta este unul dintre multele lucruri care mi-au plăcut legat de direcția pe care a ales-o proprietarul pentru acest forum.

Sunt o grămadă de forumuri în care se discută în clar despre aplicații piratate, pe care, personal, nu intru niciodată.

Un coleg de forum, acum ceva ani, mi-a dat și mie o aplicație cu alifie, dar nu mă pasionează, n-am instalat-o. Nu că nu mi-ar trebui, dar am cumpărat-o cu 10 lei.

Acest gen de aplicații, la cât costă, chiar nu merită hăcuite, însă nu același lucru pot sa spun despre ce-i iese din mână lui Gates.

Și deși i-aș pirata și o glumă dacă ar fi produsă și vândută de el, tot mi-am cumpărat 7 cu licență.

Deci, fără nume în clar.

Screenshots va rog! E de la ei, eu nu am activat reclamele!

Aplicatia Tapatalk free e cu reclame, Erwin, nu e vina ta.

Cu adblock sau fără, Tapatalk cu plată nu are reclame. Cel puțin așa e la mine. De varianta fără plată nu știu, dar ar fi destul de logic să conțină reclame.