Clicky

Jump to content

Recommended Posts

• Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Superb, asta e de pus in perete, cu rama   Avem aici un abuz de putere, un administrator recalcitrant, amenintator, care bazaie lumea. Tentative de intimidare, Timisoara, mafia, granita, totul se

Ciudat că la magazin o aveau   #Edit   Am fost la Germanos si m-am inselat, nu aveau 32gb.   Dar, am fost la quickmobile și mi-am comandat varianta pe alb 32 gb Lg G2. Au spus că azi, cel târzi

Cred că tu dramatizezi. Innoxius ți-a atras atenția pentru că, pur și simplu, nu poți scrie atât de execrabil. Utilizarea diacriticelor nu este obligatorie, pentru că nu toată lumea scrie de la PC, us

Posted Images

Eu nu sunt adeptul telefoanelor albe, dar in cazul lui LG Optimus 4x arata mai bine pe alb decat pe negru.

Imi place G2 pe alb,macar e alb pe ambele fete, nu ca si la alte modele.....

Încă nu m-au sunat :( . Dacă cea de la magazin a uitat să facă comanda?:)) mi-a trecut numele, nr de telefon , modelul telefonului si suma care trebuie s-o plătesc pe caiet, dar dacă după ce-am plecat a uitat să facă comanda? :( sau vine azi? (a spus „Telefonul îți va ajunge azi, cel târziu mâine” ).

Nu pe caiet.. in agenda sa ma sune cand ajunge telefonul... am fost la ei si au zis ca trebuie sa le vina marfa, am facut de acolo ca nu voiam de pe net ca nu stiam cum mi se face garantia etc si am zis că dacă tot e aici lângă mine cobor până jos. Mi-a trecut numele , nr de tel, modelul si pretul care trebuie sa il platesc pe telefon.

Cu Franco scoți și 6h jumătate-7h Screen on Time. Am revenit la stock pentru ca mi se părea cam lent, dar asta e un compromis făcut de Franco pentru autonomie. Oricum, dacă ești Power user merita sa faci compromisul asta. Franco a făcut și niște optimizări pentru GPU, poți sa schimbi și culorile acum mai nou. Dacă știi sa îl configurezi, scoți rezultatele amintite de mine mai sus ;).

Trimis de pe Nexus 5

Oricum am rămas la G2 :)

Eu i-am răspuns lui Ethereal. Tu ești convins. :D.

Scuze, @Innoxius. Am avut destule experiente neplăcute cu producători pe care ii doare undeva de suportul dedicat pentru utilizator. Dar știi cum e, omul nu se convinge pana nu o simte pe pielea lui. Te enervezi puțin când ți se cere părerea dar nu se tine cont de ea. :D.

Trimis de pe Nexus 5

Am primit azi G2-ul. Sunt foarte multumit de el, am scos antutu prima aplicatie si la scor am scos 35000si ceva, peste Note3 cu 33000. Deja il butonez de 3 ore si nu imi vine sa il las, dar mi-e somn, revin maine cu mai multe impresii. App, cum pun poze inpostari cu Tapatalk?

Trimis de pe al meu LG-D802 folosind Tapatalk

Adica prima chestie pe care ai facut-o a fost un benchmark ? Cand e plin netul de reviewuri si teste din astea ?

am scos antutu prima aplicatie si la scor am scos 35000si ceva, peste Note3 cu 33000.