Clicky

Jump to content
Gabii

Ce telefon să-mi iau ?

Recommended Posts

Amândouă îmi plac, dar având în vedere că îmi pot lua husă neagră, nu e nici o problemă :))

Eu nu sunt adeptul telefoanelor albe, dar in cazul lui LG Optimus 4x arata mai bine pe alb decat pe negru.

Imi place G2 pe alb,macar e alb pe ambele fete, nu ca si la alte modele.....

Încă nu m-au sunat :( . Dacă cea de la magazin a uitat să facă comanda?:)) mi-a trecut numele, nr de telefon , modelul telefonului si suma care trebuie s-o plătesc pe caiet, dar dacă după ce-am plecat a uitat să facă comanda? :( sau vine azi? (a spus „Telefonul îți va ajunge azi, cel târziu mâine” ).

Nu pe caiet.. in agenda sa ma sune cand ajunge telefonul... am fost la ei si au zis ca trebuie sa le vina marfa, am facut de acolo ca nu voiam de pe net ca nu stiam cum mi se face garantia etc si am zis că dacă tot e aici lângă mine cobor până jos. Mi-a trecut numele , nr de tel, modelul si pretul care trebuie sa il platesc pe telefon.

Nu te baza pe moduri. Mai mult de un kernel optimizat pentru consum mic de baterie nu prea ai cum sa scoti durata de viata mare. La nexus 5 daca ai zis ca iti iei este franco din cate stiu.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Cu Franco scoți și 6h jumătate-7h Screen on Time. Am revenit la stock pentru ca mi se părea cam lent, dar asta e un compromis făcut de Franco pentru autonomie. Oricum, dacă ești Power user merita sa faci compromisul asta. Franco a făcut și niște optimizări pentru GPU, poți sa schimbi și culorile acum mai nou. Dacă știi sa îl configurezi, scoți rezultatele amintite de mine mai sus ;).

Trimis de pe Nexus 5

Oricum am rămas la G2 :)

Eu i-am răspuns lui Ethereal. Tu ești convins. :D.

Scuze, @Innoxius. Am avut destule experiente neplăcute cu producători pe care ii doare undeva de suportul dedicat pentru utilizator. Dar știi cum e, omul nu se convinge pana nu o simte pe pielea lui. Te enervezi puțin când ți se cere părerea dar nu se tine cont de ea. :D.

Trimis de pe Nexus 5

Am primit azi G2-ul. Sunt foarte multumit de el, am scos antutu prima aplicatie si la scor am scos 35000si ceva, peste Note3 cu 33000. Deja il butonez de 3 ore si nu imi vine sa il las, dar mi-e somn, revin maine cu mai multe impresii. App, cum pun poze inpostari cu Tapatalk?

Trimis de pe al meu LG-D802 folosind Tapatalk

A procedat corect, după instalarea și dezinstalarea unui nr infinit de aplicații, scorul nu va mai fi atât de mare.

Trimis de pe I9001 cu Ehndroix V 14.1.29 Android 4.4.2