Clicky

Jump to content
Andrei P.

Ce jocuri pt PC jucati?

Recommended Posts

Acum îmi cumpăr de pe Steam colecția Commandos

Jocurile tinereții mele.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Dying Light are un mod gratuit!

27 ianuarie este ziua in care se va lansa jocul Dying Light si, odata cu el, dezvoltatorii au facut o promisiune: modul multiplayer „Be the Zombie†va putea fi jucat gratuit pe toate platformele, in toate regiunile lumii.

In weekend, Techland a mai anuntat ca cei care au comandat jocul de la retaileri mai au de asteptat o luna de zile pana sa-l primeasca. Cu conditia ca aceste persoane sa fie din Europa, Orientul Mijlociu, Asia sau Australia. Copiile fizice precomandate vor fi insotite de doua DLC-uri – Cuisine&Cargo si Ultimte Survivor Bundle, utilizatorii acestora beneficiind totodata de „dockets†pe care le pot schimba cu arme in joc.

sursa : http://zonait.tv/dying-light-un-mod-gratuit/

Far Cry 4, dar l-am întrerupt pentru Dying Light :)). Arată demențial și povestea e promițătoare, blueprints&zombie&mistery mă duce cu gândul la Dead Rising 3, sper să aibă combo măcar pe jumătate la fel de mișto, deși nu cred pentru că jocul ăla este "bolnav". Una peste alta mă bucur că-mi rulează bine, mă așteptam să am oarecare probleme...

Stiti ce fac zilele astea, nu? Azi sunt multe jocurile EIDOS Square Enix la reducere pe Steam. Dying Light e in lista mea, alaturi de Batman Arkham Knight si Mortal Kombat X, pe care il voi cumpara si pe PS3, cred (nu sunt hotarat inca pe care platforma il cumpar primul).

Edited by Mihai
Am gresit numele producatorului care are jocuri la reducere

Producatorul e Square Enix, am corectat si am pus link. Nu conteaza cand apare Arkham Knight, o sa fac precomanda. Poate baietii de la theGameCAST fac o lansare si in Romania. Daca e sambata sau duminica, ma duc la Bucuresti :D

Eu il am din vara, de cand a fost gratuit, acum nu stiu daca se mai poate downloada gratuit..
Incearca.

Nu contează, dacă l-ai luat atunci ți-a rămas, instalează origin și conectează-te cu contul de pe care ai luat atunci jocul.. O sa poți să-l descarci gratuit.

Îmi merg cam la 40fps dacă pun pe medium și pun o rezolutie ok, dacă vreau calitate maxima, prind maxim 10fps.

Aici ai specificațiile:

http://m.imgur.com/a/gi3Q4#

Btw: pc = personal computer, era corect dacă ziceai "desktop/laptop"

Dar știai asta..

Minesweeper for ever!

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Mario 10 pe consolele alea chinezesti cu casete si Mario forever pe PC ;).

Am vrut sa joc si Galaxy pe wii , dar nu l-am modat si nici sa cumpar n-am gasit , oricum am vandut consola ;).

Edited by Scootch98