Clicky

Jump to content
Andrei P.

Ce jocuri pt PC jucati?

Recommended Posts

CS-u nu mai e de jucat de cativa ani de cand joaca toti copii de 9 ani. Nu mai se joaca tactic ca inainte, numai elefanti care tropaie. serverele cu respawn se mai merita, ca in rest te joci cu ei in carton si jumatate de server sta spec pe tine ca nu au mai vazut 7 hs fara aim :)) Pacat de jocul asta , poate in alte tari sa mai fie cu traditie...

Edited by iNenny

Ei, dar alte moduri de cs nu jucati? Gen surf, hns, dr? Sa va dau niste lectii...

Never ! 

Nici nu mai am vreun CS instalat, nu mai am nici scule :))

Eu joc acum hns pe 500&800 gravity. Daca vine careva, dati-mi mesaj sa va spun server.

Hai sa încercăm puțin. Sigur nu mai știu nici strafe sa fac.

Aștept un pm.

Sent via iPhone with Android 6.3 on board

am ceva jocuri pe pc ... fifa 13, nfsmw 2013, dirt3, f1 2010, driver san francisco, virtua tennis, si pe steam am : toate cs-urile inclusiv cs:go si de doua saptamani mi-am cumparat cod mw2 original de la altex la 30 de lei, si am jucat numai cod multiplayer , e BOMBA !

Farm Heroes Saga pe Facebook se pune ca joc pe PC? Alt joc nu cred ca mai suporta vechitura mea de PC cu placa video Nvidia 8600GT. Unul sigur mai suporta, ca inca il am instalat: Titan Quest.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Daca jucati ceva pe Steam, putem da niste ID-uri aici sau facem un forum separat. Asa as mai juca si eu ceva. Acum ma joc cu asta :D

attachicon.gif10628370_803714689680064_2518256215609764741_n.jpg

Ce joc e ala ? E pe steam ? E free ?

Id-ul meu de steam este soare95

Guest Deio

Foarte bun. E continuare spirituala la SystemShock si are 3 editii. Acum sunt la Infinite ca nu am apucat pana acum. Mai am putin si il termin.

Guest Deio

Bioshock Infinite nu are aspect cartoon. Are Unreal Engine si arata excelent. Si restul la fel, tot cu UE sunt facute. Nu imi par cartoon. Mai degraba sunt in maniera retro :)