Clicky

Jump to content
Andrei P.

Ce jocuri pt PC jucati?

Recommended Posts

Zicea cineva ca mai e valabila astăzi oferta și credeam ca nu îl găsesc eu. Tot de el la 6 euro am dat mai devreme.

Mulțumesc oricum!

Trimis de pe al meu P5_Quad folosind Tapatalk

Guest Deio

Azi dimineata, cand am scris eu aici ca e free, inca era descarcabil gratis. Se pare ca s-au razgandit intre timp, sau a expirat promotia.

Sniper Elite V2 e gratuit pe Steam azi. Instalati-l ca sa ramana permanent in lista de jocuri.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Acum mă joc Battlefield 3 descărcat după Origin :)). Ca prin minune, jocul rulează excelent :):D pe laptop. La ce configurație am, nu mă prea așteptam :D.

Cum ai reusit sa treci de prima misiune, ma refer la faza aia cand trebuie sa te urci pe vagon. Apas Space dar cad sub tren si mor :))

Sent from my Moto G using Tapatalk

Mergi tot înainte și omori, când ajungi într-un punct unde vagonul e spart și pe acolo intrii, acolo începi sa omori și alea alea

Trimis de pe al meu veceu, folosind Tapatalk 14

Sincer Watch Dogs mi-a atras atentia.Asa ca am zis ca poate merge sa-l joc ca doar vechitura mea rulase atatea jocuri inainte.Intr-o ora descarcat,instalat,rulat.Singurul lucru care mi-a mers bine a fost meniul ca jocul solicita foarte mult PC-ul mi se misca in poze.Am dat comanda zilele astea de un laptop nou apai daca nici pe ala nu merge renunt.

Garnitura se rupe adica un vagon ramane in urma. Eu sunt agatat pe lateralul vagonului care nu e desprins si vine unul si trage prin geam si pleaca. Imi apare sa apas space. Apas space si incearca sa se prinda mai de sus dar nu reuseste. Daca mai apas o data cad sub garnitura si mor.

Sent from my Moto G using Tapatalk

Edited by k_gula1985

Un review destul de critic la watch dogs care cred ca o sa-l bucure pe Sebi. Nu e reclama doar ca mi-am adus aminte de cum spunea Sebi ca GTA 5 e mai tare ca watch dogs.

http://www.playerone.ro/watch-dogs-review/

Trimis de pe al meu gt-s6310 folosind Tapatalk

Imi plaKe.M-a bucurat dar nu prea...

Trimis de pe celalalt veceu,folosind Tapatalk 14

Pai zice ca nu e un joc original,copiaza gta si la un moment dat zice ca nu are acele lucruri care chiar defineste un grand theft auto..Sa faci misiuni cu taxi,politia,ambulanta,chestii.

Trimis de pe celalalt veceu,folosind Tapatalk 14