Clicky

Jump to content
Andrei P.

Ce jocuri pt PC jucati?

Recommended Posts

Il am si eu cumparat de ceva timp pe steam dar nu am jucat decat vreo 5 ore. Ma bag si eu daca va hotarati. Va dati seama ca sunt slabut dar daca vine vorba de cs 1.6 datele problemei se schimba radical. La cs 1.6 am facut de toate de la jucat pe servere cu rank-uri ridicate pana la adminat si administrat servere.

Sent from my Moto G using Tapatalk

Cam toti am trecut prin adminat si la 1.6 si la source, chiar si la csgo, dar din lipsa de timp am renuntat la aceasta ocupatie cu admin'are, mai ales ca joc in general doar MM si foarte putin pe publice...

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Cate easter eggs sunt in "The talos principle" , un joc minunat. Imi pare rau ca nu-l pot juca :(. L-am jucat vreo 3 ore pe cloud.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

2 gb ram ddr2 , cea mai ieftina placa video si procesor single core.

Abia ruleaza dota 2 pe low si tot am nevoie sa incarc doua jocuri inainte , alt fel imi da fail..ca sta prea mult sa se incarce.

Dota 2 reborn ruleaza smooth , desi e in beta pe sistemul meu slab :D.

Are o gramada de moduri noi de joc. Preferatul meu pana acum e Overthrow :D.

Harti noi , mobi noi :D.

Am incercat un meci de LoL si nu mi-a placut. Am auzit si de Heroes of the storm de cand era in beta, dar nu m-a atras(in principal grafica).
Mi se pare mai interesant dota, un prieten ce joaca LoL s-a plans ca nu se misca camera odata cu personajul ca la LoL si s-a lasat.
Oricum toate seamana. Fiind moba-uri, nu se pot compara. Fiecare joaca ce-i place ;). Bafta la avansat in nivel/rank ;).

Eu m-am jucat Dota de cand a aparaut pana la dota 2 apoi am trecut la lol o perioada buna de timp dar usor usor deja nu am mai suporat fazele cand vin aia si iti fura kill-urile sau daca unu creste prea mult sa poata bata 5 aproape singur . Cam astea sunt motivele pentru care am trecut HOTS, unde stiu ca nu conteaza cine ia kill'ul si 99% se bajeaza pe team play ceea ce este foarte tare mai ales daca joci cu niste prieteni chiar e o experienta foarte marfa.

Guest Deio

Battlefield 4 e 10 euroi pe Origin :)http://www.battlefield.com/battlefield-4/buy

https://www.origin.com/en-ie/store/browse?q=battlefield%204

Merita, e un joc foarte bun care te face sa si razi si sa plangi de nervi, dar iti va oferi mai multe ore de joc pentru ca il poti juca si cu prietenii sau poti juca MOD-uri, care il face si mai amuzant.

Am sa va pun pe link-ul zilei niste clipuri :)

Guest Deio

Pe langa Battlefield 4, Counter Strike pare Wolfenstein 3D din 1992 :))

Sper ca nu va supar pe voi Counterii :P

wolfenstein2.gif

Guest Deio

Engline-ul de Source  oricat de bine slefuit in ultima vreme, paleste in fata lui Frostbite 3.

In FB 3 poti distruge toata harta daca vrei :)) Si jocul e mult mai complex ca gameplay, e drept ca e mult de umblat si mult de gandit, dar e mai vast si ofera amuzament.

In acest joc, avionul e de unica folosinta. 

Decolezi cu el de pe portavion si sari cu parasuta :))

Trebuia sa mai pui si un 8bit game. :D

Se vorbeste ca si csgo va trece la un alt engine, imi scapa acum, dar va fi alt ceva...

Sent from my iPlaca using Tapatalk