Clicky

Jump to content
Andrei P.

Ce jocuri pt PC jucati?

Recommended Posts

Mi-am download-at "bătăile 4" de pe orighin, maine sa vad cum merge, nu l-am jucat niciodată ...

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Edited by Gastarbeiter

Mi-am download-at "bătăile 4" de pe orighin, maine sa vad cum merge, nu l-am jucat niciodată ...

Imi dadea nustiu ce eroare si am abandonat jocul.

Eu joc dota2 , daca-ti place. Tocmai am avut printre cele mai bune meciuri. 30 kills , 0 dies , 4 assists. Am castigat cu 67 la 5. Am jucat cu Riki si stateam la ei in baza (dire) :).

@Deio: A fost la reducere de sarbatori, cred ca am aruncat un ochi atunci. Nu e rau.

Am incercat Alien Isolation. Joculetul asta arata fenomenal de frumos si merge in 60 FPS pentru placa mea video care nu e chiar noua. Setarile le-am lasat pe cele selectate de joc si am pus anti-aliasing-ul mai mare, cred (ultra peste tot la texturi si alte setari).

Guest Deio

Pentru fanii Fallout, iata ca la E3 se va lansa trailer si gameplay Fallout 4 !

Ooo si vine si un Doom nou!!! :)

Imi aduce aminte de vremuri bune, in care jocurile erau cu adevarat jocuri :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Mythbusters cu DOOM!

Incercati "Project Cars" daca aveti pe ce sa-l jucati (si daca va plac simulatoare adevarate). Este MAGNIFIQUE!!! Mie imi merge in 60 FPS la 1080p cu aproape toate la Ultra. A meritat sa cumpar monstrul ala de PC.

Guest Deio

Pentru ca in toamna apare Fallout 4 si deja imi rezerv banutii pentru el, il doresc legal pentru achievments si update, DLC-uri oficiale si alte bazaconii, am luat la 6.7 euro Fallout New Vegas

http://store.steampowered.com/app/2028016/

Fallout 4 aduce pe tava o noua idee de a moda jocul, caracterele si gameplay-ul. Evident, va trebuie si un PC destul de bun, ca sa beneficiati de efecte.

Si pentru ca la varsta mea (nu mai sunt un tinerel :)) ) inca ma mai joc, mai sunt si fan Doctor Who, am combinat jocul cu un mod interesant: http://www.nexusmods.com/newvegas/mods/39661/?

TARDIS Mod pentru joc. Jocul este atat de modabil, incat ma mir ca nu l-au facut si simulator de avioane :)) De fapt, ai un mod unde poti zbura cu un elicopter :D

Am facut cateva screenshot-uri cu mod-ul, chiar imi place si ai si sunetul de aterizare/decolare.

Jocul nu e nou, dar acum il am legal si pot instala orice mod si avea achievments.

Da, stiu, "de unde ai timp sa joci, cum de poti, etc?". Voi noaptea dormiti :))? Viata e asa de efemera incat ne-o dormim pe jumatate, uneori chiar imi pare rau ca trebuie sa dorm si sa nu citesc ceva, sa invat ceva nou, sa studiez sau sa ma joc. Unii studenti invata noaptea, asa faceam si eu in studentie de multe ori. Era liniste, desi uneori picam de somn, dar poti dormi si in reprize.

Evident, in extrema nu e bine sa dai, asa ca asta facem uneori doar, somnul reface organismul si uneori dorm ca valiza :)

Sa revin.

Pe langa consola ca in Doctor Who, ai si camere :P, una chiar frumoasa.

falloutNV 2015-06-20 20-59-44-47.jpg

falloutNV 2015-06-20 20-59-54-35.jpg

falloutNV 2015-06-20 20-59-58-90.jpg

falloutNV 2015-06-20 21-00-10-00.jpg

falloutNV 2015-06-20 21-23-51-41.jpg

falloutNV 2015-06-20 21-24-16-86.jpg