Clicky

Jump to content
Andrei P.

Ce jocuri pt PC jucati?

Recommended Posts

Am terminat Outlast, Nfs Underground 2, Sniper Ghost Warrior 2 si altele, dar nu mai tin minte.

Acum joc minecraft si Cs 1.6

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Pe mediu, pe High începe sa gâfâie. De fapt merge bine și pe High, dar mai pierde frame-uri și ma enervează. EA și-a bătut joc și de NFS Rivals și de BF. Optimizarea e făcută pe tron, altfel nu se explica de ce jocurile au lag în anumite momente și pe low, mediu, high. Ce drivere? Ultima versiune de Catalyst, altfel nu merge.

Trimis de pe Nexus 4

Pe mediu, pe High începe sa gâfâie. Defapt merge bine și pe High, dar mai pierde frame-uri și ma enervează. EA și-a bătut joc și de NFS Rivals și de BF. Optimizarea e făcută pe tron, altfel nu se explica de ce jocurile au lag în anumite momente și pe low, mediu, high. Ce drivere? Ultima versiune de Catalyst, altfel nu merge. Trimis de pe Nexus 4

Youtube-ri ziceau ceva de niste drivere pentru placa video ca sa mearga mai bine jocul.Apropo de pc-ul tau ce windows folosesti?

Terminate: NFS Underground 2, NFS most wanted, Gothic 1 și 2, Portal, Half - life Source, Half life 2, HL2 episode 1 și 2, Call of duty 1 și 2, Fear. Multiplayere: CS 1.6, DotA 1. Cam atât îmi permite laptopul meu din 2007 cu placa video shared. CS:Go doar de la serviciu am jucat, unde aveam PC mai tare, dar subțirel... Ca doar eram la serviciu :P

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Eu nu ma joc pe PC ;)

Sunt la o varsta......imi ajung rapoartele pe care trebuie sa le fac in word si excel.....

Iar pe telefon chiar daca am instalate jocuri....foarte rar apuc sa le....joc.

Need for speed Porsche Unleashed,Hot Purshuit 2,Underground 1&2 ,Most Wanted,Carbon.

Grand Theft Auto III,Vice City,San Andreas,IV. Bully Scolarshit edition

Slenderman Arival ,8 Pages.

Eurotruck simulatior.

@Happyspace

Si eu m-am jucat BMW M3 Challange doar ca m-am plictisit cam rapid ,avea grafica buna dar sunetul era cam rau ,plus cu o singura masina te cam plictisesti de el

La ora actuala ma joc assassin's creed 4 black flag, Battlefield 3, LoL si foarte putin sprintel cell black list. Asa cam cel mai mult ma joc Battlefield 3 si in general mai mult jocuri online.

Trimis de pe al meu GT-N7100 folosind Tapatalk

Battlefield 3 și COD MW sunt singurele jocuri pe care le-am terminat. Mai jucam într-un timp cs (hns și dr) dar în marea majoritate a timpului nu joc nimic, mi se pare super plictisitor sa te învârti singur pe acolo.

De jucat am mai jucat toate gta-urile, bf4, FIFA, NFS-urile cam toate dar nu am reușit niciodată sa termin vreo unul,toate ac-urile și delta force de toate culorile cu câțiva ani în urma.

Trimis de pe al meu P5_Quad folosind Tapatalk

La ora actuala ma joc assassin's creed 4 black flag, Battlefield 3, LoL si foarte putin sprintel cell black list. Asa cam cel mai mult ma joc Battlefield 3 si in general mai mult jocuri online.

Trimis de pe al meu GT-N7100 folosind Tapatalk

Dece nu ai trecut la bf4?Nu ti-l duce pc-ul?