Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Clar lg g2.Plus cele spuse de Mihnea are un ecran mai bun(culori mai vi,mai naturale si unghiuri de vizualizare mai bune) si in plus chiar daca are ecranul e mai mare telefonul e mai putin lung decat z1.La z1 se face risipa de spatiu mai ales ca e aproape la fel de lung ca si note 3 ceea ce e total aiurea.Mergi pe g2.

Sent

Edited by Andrei P.

Pentru ca stim ;)

G2: ecran mai mare (si mai bun) in corp mai mic, OIS, mai rapid (la vremea aparitiei a fost considerat cel mai rapid Android) si inca cateva care le poti vedea daca citesti in amanunt review-uri de la ambele.

Dar, daca pentru tine, ce ai enumerat sunt importante, go for it.

G2 e peste.

Nu inseamna ca daca ai 50 de mpx vei avea o camera mai buna. Uita-te la iPhone-uri, camera de 5 mpx (iPhone 4) sau iPad-uri sau chiar Nexus 7 cu camera tot de 5 mpx. Aceste dispozitive bat la fund unele telefoane / tablete cu camere de 8 mpx.

Eu sunt fan Sony imi place Z1 ,dar dintre Z1 si G2 eu as alege G2 .

Ambele arata bine dar nu pot sa zic ca-s foarte mare fan al UI-ului de la LG

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Similar Content

• By Vali Mihai
      Salut,
      Cat trebuie tinut la incarcat un LG G2(nou,ieri l`am primit)
      12 ore sau 3-4 pana face 100%?
    • By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      LG G2

LG G2 - Da! În sfârșit pe masa de teste Mobilissimo.ro! Lansat în luna August, i-a luat ceva timp să ajungă la noi, dar iată-l în sfârșit scos din cutie pe cartonul roșu de către colegul meu Alex.   Smartphone-ul vine cu un design original, care plasează butoanele de volum și on/off pe spatele terminalului, astfel ajutând designerii să facă display-ul mai edge to edge, care de altfel este de 5,2 inch - dacă vă întrebați și Full HD bineînțeles!   Ca procesor avem aici un quad core Qualcomm Snapdragon 800 tactat la 2.26 GHz, iar ca GPU un puternic Adreno 330.  În ceea ce privește memoria lui G2, acesta vine cu 16 respectiv 32 GB memorie internă și 2 GB RAM. Camera telefonului este una performantă cu un senzor de 13 megapixeli, care printre alte caracteristici, poate filma Full HD la 60fps.   Restul detaliilor le aflați chiar din clipuri! Vizionare plăcută!  

Preț LG G2
        eMAG.ro Domo.ro evoMAG.ro MarketOnline.ro Koyos.ro F64.ro Flanco.ro Okazii.ro  

LG G2 Unboxing

LG G2 Review

LG G2 Galerie Foto

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...

Important Information

Terms of Use