Clicky

Jump to content
Szilárd Ervin Szőgyenyi

Forum LG Nexus 5 - Specificatii, pret, unboxing, video review, galerie foto, mostre foto & video

Recommended Posts

Am inteles. Daca e vorba de link-ul care implica folosirea lui SuperSU 2.4.6 (vezi aici) recomand sa nu o faceti pentru ca veti obtine doar un bootloop (intre timp au facut un update in articol specificand tocmai asta).

Cata vreme nu anunta la Chainfire ca are o versiune noua pentru root pe Andoid M eu ma abtin.

Edited by danmerezeanu

Noi purtam discutii aprinse pe forumul Nexus 5 de pe Softpedia. Aici Nexus 5 e cam ingropat, se discuta putin in topicul de stiri despre Android M. Poate ar trebui sa vorbim acolo sau poate ar trebui sa fie creat un topic nou pentru M.

Azi am observat aceasta fisura/crapatura pe lateralul lui Nexus 5 in zona butonului de volum. Telefonul e cumparat de 1 an si 3 luni de le emag, tinut in husa Spigen din prima zi, fara socuri sau lovituri. Aceste probleme sunt acoperite de garantie, are rost sa il trimit sau sa vad cine poate sa imi schimbe rama?

3cf3562f30e393557cfd7b7600e4475e.jpg

7af2c7bc2453a8ce3702db82fa1b3559.jpg

Trimis de pe al meu LG-D802 folosind Tapatalk

Edited by berila_mz

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By andyground
      Vand Samsung S5 mini black - liber de rețea
      - specificațiile se găsesc pe internet;
      - prezintă urme de uzură normele (a se vedea pozele);
      - are folie aplicată;
      - are cutia originală cu toate accesoriile (cablu de date, căști și cărți).
      Pret - 350 lei
      Predare personala in Targu-Jiu, iar prin curierat se mai adauga transportul.

• By AlexB
      Adus de cateva luni din sua, impecabil estetic si functional.
      Pret 600. Se poate vedea & proba in Cluj (si e de preferat ca sa vada omul ce cumpara si sa probeze si ce trebuie)
    • By Dinu
      Doresc sa achizitionez pentru prietena mea un LG Stylo 3 PLUS. Din cate am vazut pe internet, acest tip de telefon se gaseste numai pe piata USA.
      As dori un LG Stylo 3 PLUS care sa functioneze in Romania in reteaua Orange si sa fie cat se poate de nou (deschis numai pentru unlock).
      Stie cineva un site de incredere cu livrare in Romania de unde pot comanda acest telefon? 
    • By Gabii
      Salut.
      Am ajuns in final la decizia ca un Oneplus 5 e cea mai buna achizitie ( pentru mine cel putin ), in raport pret-performanta. La noi in tara versiunea de 8GB ram/128gb storage costa 2950lei , pe emag/quickmobile si cea de 6gb ram/64gb storage costa 2450lei.
      M-am uitat pe site-ul lor si aparent pot sa cumpar de acolo, unde variant de 8GB ram costa 559 euro, echivalentul a 2560 de lei. De ce e o asa mare diferenta de pret? se poate sa vina doar telefonul fara incarcator gen, sau diferenta de pret sunt doar TVA-ul si taxele adaugate de la noi din tara? La checkout ma lasa sa aleg chestii in plus (huse, casti, etc), dar printre care apare si incarcator cu cablu ( https://oneplus.net/ro/dash-power-bundle ), si nu vad de ce ai mai cumpara un incarcator separat. 
      Daca ma poate cineva lamuri.. as fi recunoscator
    • By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Scoatem din cutie tableta Cube iWork 10, dar scoatem din cutie şi tastatura sa vândută separat. Tableta de 10.1 inch este un model dual OS, care rulează Windows 10 şi Android 5.1 şi vine la preţul de 169.99 dolari la Banggood.com. Noi avem un cupon pentru voi, cu discount de 20%, dacă folosiţi codul b99594. Tastatura costă 54.29 dolari la acelaşi retailer. Tableta oferă un procesor Intel Atom X5, 4 GB RAM, 64 GB stocare şi două camere de 2 MP.
      ► BangGood: http://mbls.ro/2wuJrRg (cupon -20%: b99594)
      ► Gearbest: http://mbls.ro/2fivYch
      ► Geekbuying: http://mbls.ro/2vun29V

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

Important Information

Terms of Use