Clicky

Jump to content

Noi lansari, noi pareri...

Recommended Posts

• Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ce rau s-a ajuns in scoli, in loc sa fie o institutie de invatamant a devenit o scena de etalare a hainelor, dicutabile din punct de vedere al aspectului si al smartphone-urilor. Copilul nu se mai duc

Este mai ieftin. Nu are lag. Design mai frumos. Aceleasi dimensiuni, doar ca LG are ecran de 5.2" fata de cei 4.99" ai lu' Sammy. Samsung  sta mai bine doar la vanzari, 40 de milioane fata de 24 a

Sper ca nu ne-ai facut mârlani ?  

Eu nu stiu ce e cu unii. Nu cumpara LG pentru ca au auzit ei de la unii, care au auzit de la altii ca ,, nu sunt bune". Cat timp producatorul iti ofera specificatii de top si garantie, care ar fi problema? Ca nu iti place un telefon inteleg, dar cand ai ceva cu un producator... Doar nu fac toate telefoanele la fel. Ma refer la design, ca lag si interfata de desene animate au toate modelele :D

PS: Nu fac referire la Nexus, deci nu mai interpretati orice cuvant si propozitie :D cand zic lag si interfata scoasa din desenele animate.

Sent from my Nexus 4 powered by Qualcomm Snapdragon

Edited by Mihnea

imi cer scuze ca nu am mai intrat zilele astea, am fost foarte ocupat...da, am gresit eu era Z ultra nu z1...referitor la o alegere, azi am mai tinut in mana xperia z si parca imi place o idee mai mult decat z1 chiar daca specificatiile sunt sub...multumesc pentru parerile voastre dar nokia nu o sa mai cumpar mai ales ca sunt pe duca din pacate...v-as cere o parere intre Xperia Z vs Xperia Z1 vs Z Ultra vs Htc One vs Butterfly S vs HTC Max..cred ca in zona asta o sa ma orientez.

Astept opinii, o seara buna

Sus

Htc fluture S are o baterie buna si restul ce are si One, dar carcasa nu-i chiar atat de stilata.

Lg g2

Note 3

Z1

Sau in orice alta ordine.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Next question? :D Sigur asta ai vrut sa spui :P Sent from my Nexus 4 powered by Qualcomm Snapdragon

5. Asta am vrut. Daca as avea la dispozitie oricare dintre cele sase si as vrea doar Android, acum, pe sfarsit de 2013 , as lua Nexus 5.

SusHtc fluture S are o baterie buna si restul ce are si One, dar carcasa nu-i chiar atat de stilata.Lg g2Note 3Z1Sau in orice alta ordine.Sent from my iPad using Tapatalk HD

Pai din ce stiu eu, are procesor mai mare butterfly s si diagonala de 5 fata de 4.7.Dintre one si one max ce ai alege?

Am stat azi si m-am gandit...cel mai probabil viitorul meu telefon va fi One Max sau Xperia Z Ultra.Ce vor spune reviewurile mobilissimo ca e mai ok, pe acela il voi lua.Vi se pare o alegere rea?

Edited by Alexandru Cristian

One Max.

Z Ultra are doar 50 mAh in plus fata de Z1 la un ecran cu 1,4" mai mare. In timp ce One Max are 3.300 mAh la 5,9" fata de Z Ultra 3.050 mAh la 6,4"

One Max are camera de pe One, Z Ultra are downgrade de camera fata de Z1.

Z Ultra e aproape o tableta, One Max mai poate fi numit phablet.

Z Ultra sticla, One Max aluminiu.

Z1 intre astea 2-ă, z ultra n'are blit, si pe timp de seara sau in lumina slaba, nu se descurca deloc.

Dar tot lg g2 ti-as recomanda si eu.

Intre ultra si htc, desigur htc max.

Cam asa vad eu lucrurile.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

One Max.

Z Ultra are doar 50 mAh in plus fata de Z1 la un ecran cu 1,4" mai mare. In timp ce One Max are 3.300 mAh la 5,9" fata de Z Ultra 3.050 mAh la 6,4"

One Max are camera de pe One, Z Ultra are downgrade de camera fata de Z1.

Z Ultra e aproape o tableta, One Max mai poate fi numit phablet.

Z Ultra sticla, One Max aluminiu.

Z Ultra Snapdragon 800, One Max S600

One Max are Boomsound, Z Ultra nu stiu, dar sigur e inferior.

Acum serios, daca mai toti iti recomandam G2, crezi ca e mai prost? Trebuie sa ai motive intemeiate sa nu iti placa telefonul asta, eu acum m-as duce sa-l cumpar daca as avea toti banii. Astept Nexus 5 totusi.

Sent from my Nexus 4 powered by Qualcomm Snapdragon