Clicky

Jump to content

Huawei Ascend P6

Recommended Posts

Ce parere aveti despre acest terminal? As vrea sa-i fac cadou fetitei mele de ziua ei(16.11.2013).....pe culoarea roz sau alb. Dar mai degraba pe ROZ..... :wub:

https://www.vodafone.ro/shop/telefoane/huawei-ascend-p6-roz?categoryId=cat370016

Tocmai de asta. Nu stiu ce suport software ofera Huawei, de aceea propun Nexus 4 alb pentru ca e o culoare mai curand pentru fete. Si apoi poate pune o carcasa roz... Sau un skin care acopera toata carcasa. Plus ca Nexus 4 e mai compact si are o forma rotunjita, deci e mai usor de tinut in mana.

Sent from my Nexus 4 powered by Qualcomm Snapdragon

Edited by Mihnea

eu as prefera p6 arata mai bine dar cum zicea si mihnea nu stim cum sta cu suportu pentru soft.... si + de aia la p6 nu ai meniu tot ce se instaleaza apare pe ercanele principale sau ceva de genu am vazut pe net am sa caut aia unde am vazut si o postez.. :)

@feri cati ani face fetita, nu de alta dar mi-se pare foarte mare telefonul, eu lui fi-miu(face pe 17.11.13-9ani) i-am luat un lg L7 II, si este enorm in manutile lui.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Edited by Gastarbeiter

Ar cam fi putin cam mare ,dar eu am vazut un copil de 6 ani cu un HTC  Titan II ,zici ca era tableta in mana lui .

Ce ai zice de un Lumia ? sau nu-i bine venit WP-ul ?

Edited by Alex Toma

Si eu ma gandeam la P6 saptamana trecuta cand va ziceam ca VF m-a chemat sa imi vanda un telefon. Tot cadou vreau si eu sa il fac. Il are un coleg de la vanzari si a dat pe el un euro, pentru ca are abonament mai mare. Terminalul este superb, slim, sexy, pare facut pentru domnisoare. Se misca bine si are ecran frumos. Eu zic ca merita.

Ce treaba are meniul? Nu ai inteles unde bat. Ma refer ca LG e intotdeauna ultimul cand vine vorba de update-uri. Modul in care modifica softul e chestie de gust. Daca iti place, ramai asa. Daca nu, pui un launcher din PS.

Sent from my Nexus 4 powered by Qualcomm Snapdragon

Edited by Mihnea