Clicky

Jump to content

Fail-uri... monumentale sau simple failuri.

Recommended Posts

• Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mac now supports Windows 😅

Hai, va rog eu, dati laicnșer, va rog, va rog, pliiiz, pliiiz, iuuontrigretit, promis iu     Articolul era pe contul FB al Nokia si era despre un concurs

Voi de mesaje private ati auzit ? Valabil si pentru alte topice unde va apucati brusc sa discutati vrute si nevrute.

Posted Images

Parca erau mai bune gropile. Pe alea le vedeai, le ocoleai sau le luai cu grija, oricum faceau parte din ADN-ul nostru. Dar sa o ia la vale autostrada, pe asta cum o ocolim ? Cu asta nu pot fi de acord. Daca asta e pretul pentru a avea autostrazi, vreau gropile inapoi si sa-si tina ei cu toata Europa lor autostrada. Si aveam traseu vara asta pe acolo...

http://www.hotnews.ro/stiri-opinii-20301786-tragedia-aciliu-pericol-iminent.htm

Everybody knows what happens when Mentos and Coca-Cola are mixed: there’s an awesome fizzy explosion. And people love awesome fizzy explosions almost as much as they love women in bikinis. So when a new video was posted online featuring Mentos, Coca-Cola and a woman in a bikini it had all the ingredients to be an internet-breaking phenomenon. What actually happened in the clip, though, is perhaps not what you might expect.

http://scribol.com/humor/girl-wears-a-mentos-bikini-in-a-bathtub-full-of-diet-coke-and-it-goes-terribly-wrong?utm_source=H_Skylikes&utm_medium=referral&utm_content=4522

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Ce-mi propune Google daca vreau sa ma deplasez in sensul sagetii si sa alimentez de la Mol: trag frumos pe dreapta si trec strada cu o canistra. Sau poate ajunge furtunul pana peste drum ? :D

sacele.jpg

Cica asta se cheama campanie inventiva. Mai degraba e penibila

http://www.domo.ro/oferta/campanie_17_iulie?utm_source=newsletter_1019_17iulie15&utm_medium=email&utm_campaign=nl_17iulie15

Sent from my LG G3-D855

Dar eu am hTC... Nu mă ajută că încarcă un iPhone

trimis după racheta nevestei cu un alt Tapatalk decât cel de până acum.

Mănânc cai? Qashqai!

So, furi ceva milioane de euro (bine, nu le furi, cumperi cravate cu 100 de euro bucata, cu factura :D ), primesti 4 si de ani si esti eliberat "conditionat" dupa o treime din pedeapsa ? Vreau sa-l vad si eu pe amaratul care fura o gaina cum scapa dupa o treime din pedeapsa.

N-ai pus 3-4 luni de "tratament" prin spitale apoi arest la domiciliu, nici pârnaia nu mai e ce a fost.

Am fost îi închisoarea comunistă de la Râmnic, nici paturi nu aveau și le inundau celulele. Încă se mai cunoaște pe pereți până unde a stat apa. Și astea erau celulele obișnuite, carcera era mult mai rea.

Și udrea se plângea că n-are feon...