Clicky

Jump to content

Fail-uri... monumentale sau simple failuri.

DTTR

Recommended Posts

M-a luat cu lesin cand am citit postarea asta de pe blogul AllView. Cum sa ai tupeul sa vinzi garantii extinse cand tu te eschivezi de la a asigura garantia obligatorie? Sunt curios cate persoane sunt dispuse sa plateasca in plus pentru serviciile minunate oferite de AllView.

http://www.allview.ro/blog/2015/06/serviciile-allview-oriunde-oricand-toate-pentru-tine/

eu n-am nici o problema cu allview...

ma intreb doar CUM DE AI AJUNS LA EI PE PAGINA?

care-s motivele tale?

restul e can-can.

hTC Power!

e ca si cum as intra eu pe site apple... sau samsung...

ce motiv as avea?

Motivul de a fi informat despre ce porcarii mai scoate AllView si ce motive de a refuza garantia mai inventeaza. Trebuie sa fii la curent cu evolutia lor, ca sa poti arunca in ei cu rahat.

Sent from my LG G3-D855

Nu e funny, e fail!

Ä‚știa nu au mai mult de 13 ani dar vorbesc de sex de zici ca o fac zilnic. De 5 ori. Pe minut. 😂

post-11144-143482033621_thumb.png

Nu înțeleg cum dracu, totuși, sa scrii cu â și nu cu î deși ești în clasa a 5a maxim, deci ești la curent cu felul de a folosi diacriticele.

Caut alta planeta sa locuiesc, brb

Via Tapatalk

Era sa zic ca numai o femeie poate asta. Bine ca m-am abtinut :))

Pana la urma radem noi, dar asta ar fi normalul. Sa poti pune intrebari naturale, asa cum ai vorbi cu un om. Dar e deja inteligenta artificiala. Si nu, nu mai e mult pana acolo. Macar atunci o sa stim clar de ce avem n-șpe-core ;)

La cat e de folositoare trecerea asta, e bine ca e supersemnalizata. E si un trafic acolo, ca o broasca testoasa ar trece fara probleme. Eu zic sa puna si un post permanent de Politie, doua-trei echipaje din alea de interventie rapida, un camion de jandarmi cu scuturi si doua, trei elicoptere.

WP_20150627_19_08_10_Pro.jpg

De fapt, initial, era o trecere intre parcarea Selgros si o statie de autobuz. De ceva timp, pe terenul dintre cele doua a aparut un magazin Altex. In capatul asta da intr-un tufis si o rampa de coborare la subsol, unde se aprovizioneaza. In partea cealalta da direct in gard.

De cate ori vad chestii din astea, imi amintesc o faza dintr-o periferie a Parisului. Aveau de lucru la o fatada si erau facute doua treceri, inainte si dupa, supersemnalizate si presemnalizate. Lucrarea aia durat mai putin de o saptamana, dar nu au lasat nimic din ce tine de siguranta pietonilor la intamplare.

Haha, Google Photos ii considera gorile pe oamenii de culoare Intr-adevar, asemanarile sunt izbitoare, dar totusi...

http://www.androidauthority.com/google-apologizes-tagging-black-people-gorillas-621580/

Sent from my LG G3-D855