Clicky

Jump to content

Fail-uri... monumentale sau simple failuri.

Recommended Posts

Pai atunci tot MS e de vina ca foloseste un OS de cacao.

Sent from LG G3-D855

Clar ca "ultimul pe lista" e MS. Interesante (in sensul "de studiat") sunt reactiile oamenilor pe forumul de suport.

- Buna ziua, nu reusesc sa...

- Nu, pentru ca nu se poate. Pentru ca aia, aia, aia...

- Hai dom'le, lasa glumele, cum sa nu se poata. E telefon din 2015. Are BT. L-am luat pentru servici. Vreau sa-l leg la hands-free auto

- Pe bune, nu merge. Toate alea cu 30+ nu au asa ceva, dupa cum am explicat mai sus.

- Cris... si grij... (ma rog, echivalentele in engleza), dar chiar asa de rau ati ajuns voi Nokia / Microsoft ? Sa pacaliti in asa hal clientii nespunandu-le ca nu pot folosis HF BT ?

- Ne pare rau, dar in specificatii e prezentat asta.

- Auzi, mergem pe strada sa intrebam pe average Joe, ce intelege el din "Profil OPP (Object Push Profile) 1.1, Profil PBAP (Phone Book Access Profile) 1.0", poate sau nu poate folosi HF BT ? Stiti ceva ? In viata mea nu o sa mai cumpar ceva de la firma asta.

• Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mac now supports Windows 😅

Hai, va rog eu, dati laicnșer, va rog, va rog, pliiiz, pliiiz, iuuontrigretit, promis iu     Articolul era pe contul FB al Nokia si era despre un concurs

Voi de mesaje private ati auzit ? Valabil si pentru alte topice unde va apucati brusc sa discutati vrute si nevrute.

Posted Images

Tocmai pentru ca e plin netul de asta, nu era cazul sa ne dam si noi cocosi cu o copilarie. Pentru ca asta este. Cum sa i-o tragem unuia cu iPhone. Hai sa punem piuneze pe scaun. Sa aruncam cuie in fata masinilor. Sa sunam la usa oamenilor si sa fugim.

Era o expresie de stil. Nu am avut / nu am nimic cu tine. Din cate vad (si inca vad bine) nu a fost nici o atentionare la persoana ta. Nu ti-am zis nimic in acel moment. Am sters o postare cu un text intr-o limba sau cu caractere pe care nu le cunosc. Consider subiectul incheiat.

Cica Romania functioneaza cu taxele mele

Sincer, ma simt vinovat ca Romania functioneaza cum functioneaza cu taxele mele. As prefera sa nu mai platesc taxele aici. Poate daca le-as plati in Botswana, as salva Romania, ar functiona mai bine.

Într-o după-amiază caniculară obișnuită, undeva între niște blocuri de culoare gri-comunist locuite predominant de audiența emisiunii "mireasă pentru fiul meu" și de comentatori politici de scară, apare el. Un puști cu o înălțime de 1,60 - 1,65 dintre care 10 cm numai breton / frează. Cu o vârstă unde te întrebi dacă are sau nu buletin și cu o greutate de 60 de kg cu un Diamant în brațe. Mergea agale îmbrăcat în niște blugi rupți în genunchi și strânși pe glezne și cu un tricou negru cu ceva scris mare și alb bine definit. De la distanță credeam că-i un mesaj existențial în limba engleză de genul "no boyfriend, no problem" dar pe măsură ce se apropia de mine am citit. "lăsați bărbații să facă ce vor".

Mai ceva dacă poți. =)))

Edited by Liviu Rosca

Oare care e fail-ul dintre astea doua ? Greu sa raspunzi.

CHp1t4gWUAAcsrN.jpg

Trebuie sa recunosc ca habar n-am cine e tanti din stanga si n-am reusit sa citesc pana la capat cantecul ei. Dar, probabil, exista persoane care habar n-au cine e nenea din dreapta si tot asa, nu reusesc sa citeasca pana la capat cantecul lui.