Clicky

Jump to content

Fail-uri... monumentale sau simple failuri.

Recommended Posts

Cum sa pui din greseala in suc un aditiv care candeste a usturoi? Iar una care a cumparat sucul comenteaza: puțea ca dracu', dar l-am baut pe tot, impreuna cu sotul si doi copii. This is America!

http://news.sky.com/story/1416846/tesco-drink-recalled-over-disgusting-smell

Sent from my LG G3-D855 using Tapatalk

• Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mac now supports Windows 😅

Hai, va rog eu, dati laicnșer, va rog, va rog, pliiiz, pliiiz, iuuontrigretit, promis iu     Articolul era pe contul FB al Nokia si era despre un concurs

Voi de mesaje private ati auzit ? Valabil si pentru alte topice unde va apucati brusc sa discutati vrute si nevrute.

Posted Images

My fault, asa e. Insa tot idioti raman cei care au baut mizeria aia ;) Aveam o parere mai buna despre englezi, probabil d-aia m-am grabit sa-i cataloghez drept americani.

P. S. Nu cifrele erau interesante in articolul ala

Tocmai am aflat ca emag iti creeaza cont de cumparator cu orice adresa de e-mail pe care le-o dai tu, fara niciun link confirmare ca ai vrut sa-ti creezi cont de pe mail-ul acela.. M-am trezit cu mail ca un Dorel din Craiova si-a achizitionat un laptop de la emag. Evident, am putut intra in contul ala sa-i vad comanda, adresa fizica, numarul lui de telefon, garantia etc. Am sunat la astia de la emag si cica nu pot sterge contul, l-au sunat pe Dorel sa le dea un alt mail sa fac eu schimbarea, dar Dorel a zis ca ala e mail-ul unui var de-al lui si e ok. Ma gandeam sa-i trimit acasa un tir cu televizoare UHD de cate 45.000 de lei bucata, cu plata ramburs. Daca avea si datele de pe card in contul emag, faceam si eu niste cumparaturi cu cardul lui :))

De fapt ai aflat ca ai un văr in Craiova, de care ai fost despartit in timpul ocupatiei sovietice. Un bun subiect pentru emisiunea aia facuta de fosta nevasta a fostului sot al actualei partenere al saritorului cu parasuta de pe orbita. Na, ca tot la parasute ajungem :D

Am dat doua comenzi cu ridicare din sediu, doar ca sa-l streseze emag cu mesajele si telefoanele si apoi am creat o adresa de mail aiurea ca sa mi-o schimb pe a mea. Funny, la creare cont nu cer confirmare pe link din mail, dar la schimbare adresa vor sa confirmi.

Eu astept sa-mi intre banii de la un client de o saptamana. Iti dai seama cum ma simt, toata saptamana l-am batut pe ala la cap sa-mi plateasca :D Ma duc la bancomat sa verific.

Hai, ca si-a dat drumul. Banii sunt acolo. Clientul mi-a platit. Sunt fericit.