Clicky

Jump to content

Fail-uri... monumentale sau simple failuri.

Recommended Posts

• Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mac now supports Windows 😅

Hai, va rog eu, dati laicnșer, va rog, va rog, pliiiz, pliiiz, iuuontrigretit, promis iu     Articolul era pe contul FB al Nokia si era despre un concurs

Dacă n-am reușit cu Basarabia, Bucovina de Nord, Herța și Cadrilaterul, e bună și Costa Rica.

Posted Images

Tot om a ramas si daca face "voodoo" pe la ochiul maro. Mie nu mi s-ar schimba parerea despre un/o prieten/a daca as afla ca e gay, mai ales daca ar fi prietena [emoji6] Atata vreme cat nu-mi afecteaza posteriorul personal, n-am nimic cu preferintele lor.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Da mai, dar sa te apuci sa spui in stanga si dreapta ca esti gay, intr-o tara care n-are (cel putin declarativ) nici o problema cu asta e ca si cand ai canta singur in oglinda. A, daca tocmai s-ar fi intamplat un mare scandal cu un gay american, CEO si dat afara, intelegeam. Dar asa, neintrebat ? Ce-mi plac mie toti vitejii astia care "sunt mandrii" si se mai dau si in spectacol la parade pe strazi. Se simt ei bine daca aflu si eu ce orientare au. Dar unde ? Chiar in tarile unde nu au probleme. Ati vazut o parada din asta in Arabia Saudita ? Sau Afganistan in timpul talibanilor ?

Ceva o fi, aflam noi si motivul dezvaluirii. Cine stie ce poze i s-au furat din iCloud? [emoji1]

Mai interesant e sa vedem cum va afecta declaratia asta pretul actiunilor Apple. Oare intra in rahat? Faceti abstractie de asocierea pur intamplatoare intre rahat si preferintele lui Tim Cook [emoji1]

Pai da, mai avea și asta puțin și declara ca e mândru ca e pedo....

Oricum îmi "plac" genul asta de oameni care își dau arama pe față, cu fața lor bonoma și falcutele alea de bebeluș , dragostea babelor.... Vai maica, da ala e om bun și cu frica lui Dumnezeu.... Probabil tot de la Dumnezeu i se trage și lui asta ca și lui Tim Cook..... Trebuie sa fug repede la biserică ca pierd toate ofertele bune :))

Poate vor sa agate o noua nisa de clienti, comunitatea gay. [emoji1]

Normal ca asta e marketing... Pentru că pe el și pe toate băiețelele le/nu le doare în dos de banii aruncați/băgați aiurea cu prostii. :) Capisci?!?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Edited by Kali

fail mare... cand nu citesti conditiile de utilizare sau termeni generali...

de exemplu suntem bombardati de "tocmai.ro" si livrarea lor gratuita... cu verificare colet!

gratuit inseamna MOKA... MOKA in seamna fara bani.

100% CORECT! livrarea e MOKA...

problema e la returul banilor. taxa de retur este 10.25 lei plus TVA.

acum imi dau eu seama ce teapa a luat un domn pe care l-am convins EU sa imi vanda un set de pahare cu livrare gratuita pentru 30 de lei... el a incasat 17...

am primit un mesaj pentru un anunt prin care vand o tastatura. omul a incercat sa negocieze pretul iar eu am belit ochii la conditiile de "livrare gratuita" si "decat" acum am vazut costurile reale...

post-499-0-22611500-1414748194_thumb.png

Fly este o firma ruseasca, gen allview, utok etc, oricum in moldova sunt cele mai scumpe telefoane din europa cred eu, o tara saraca are niste taxe vamale la orice produs electronic de moriiiiiii.

Sent from my iPad using Tapatalk

Ar trebui sa faceti un theard separat cu prostii din facebook, ca pe mine chiar nu ma pasioneaza, dar aici sunt chiar iritante...

Sent from my iPad using Tapatalk