Clicky

Jump to content
DTTR

Fail-uri... monumentale sau simple failuri.

Recommended Posts

Experimentul e cate zile rezista telefonul pana dispare. Sau deja ai postat de pe Motorola?

Sent from my Galaxy S8+ using Tapatalk

Se vede ca Tarom e companie de stat. Am cumparat 3 vouchere, mi-au trimis 6 in mail. Azi mi-au mai trimis 3 si mi-au zis sa uit de cele 6. Bine ca s-au prins la timp, altfel intrau in faliment daca au facut la fel cu toti clientii.

Sent from my Galaxy S8+ using Tapatalk

Bineinteles ca Primarul din Filiasi zice:"Lucrurile nu stau chiar asa. Daca vrei sa fii rautacios poti sa le asemeni cu un obiect de lenjerie intima. Mie nu mi se pare ca este asa."

Ma intreb cum arata chilotii lui. Sau poate nu foloseste? :D

image.png

Asta ar avea un loc asigurat in Guvernul Romaniei, la ce handicapata functional este. Si asa mai strangem si relatiile cu licuriciul.

O tânără a picat un examen pentru că profesoara ei crede că Australia nu este o țară

Iar asta e de Legea Salarizarii:

și îi spune că „va face o cercetare independentă pentru a stabili singură” dacă Australia este sau nu o țară

Fata care a picat examenul e din SUA, dar acolo sunt și mai mulți proști. Cred că poți să auzi cum crește numărul lor, au curaj acum cu Trump președinte.

Azi am dat pe Rock FM dimineață la emisiunea lui Răzvan Exarhu (mai corect spus am asculat-o în mașină pe drum). Azi a avut invitat un rector de la una din facultățile din București (bănuiesc eu). Vorbeau, printre altele, despre cât de prost se exprimă miniștrii. Una din scuzele lor (GOGONATE)a fost că erau emoționați. Aiurea, doar atât știu. Se spunea că s-a dat vina pe școală, că e slabă. Nici ăsta nu e un motiv real, s-a spus că școala nu scoate oameni proști. Se spunea că e greu să mai ceri unor copii să dea examene în condițiile în care miniștii sunt atât de iliterați. Ce e și mai grav este că ei nu-și dau seama când greșesc, lor li se pare normal să vorbească așa.