Jump to content
  • Announcements

• Szilárd Ervin Szőgyenyi

Modificari modalitate Log In   26.07.2017

În urma unor modificări  efectuate la platforma pe care rulează Forumul Mobilissimo, s-au produs câteva modificări la modalitatea de login. Dacă până acum se folosea numele de utilizator, de acum, logarea se va face cu numele afişat pe forum sau adresa de email cu care v-ați înregistrat pe forum. Parola contului a rămas aceeași. Ne cerem scuze pentru inconveniențe! Termenii și condițiile de utilizare ale forumului le găsiți aici.
DTTR

Fail-uri... monumentale sau simple failuri.

Recommended Posts

:D eu am facut chestia aia la 21.20 aseara... dar la BTRL.

back to yahoo...

niste necastigatori. dau si eu sa intru sa-mi schimb parolele SI intrebarile capcana... NIJVORBA... am putut schimba parolele dar nu gasesc unde se schimba intrebarile. caut pe net... gasesc informatii de pe vremea cand yahoo erau mari si tari... deci necastigatori

Victorie. Traiasca toti hackerii din lume. Ii iubesc pe aia care au spart bazele de la Yahoo.

Acum ceva timp am incercat sa-mi conving consoarta sa o trec de pe Yahoo pe Gmail. Nijvorba. Nu se poate, Imposibil. Sunt foarte legata de adresa asta. Sunt atatia cu care corespondez, atatea newslettere, forumuri, cunostinte. Nu, Nu, Nu. M-am resemnat. 

De ceva timp am hotarat ca o sa-i iau un Android. Si speram ca macar atunci, treptat, treptat, o sa faca trecerea.

Azi i-am dat sa citeasca faza cu conturile. "Si nu s-ar putea sa o schimb? Parca ziceai ca la Gmail e mai bine". Maine am de lucru.

Te rog să pui între ghilimele "Nijvorbă".

Eu am brevetul pentru acea expresie.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Google nu stie nici sa traduca, d-aia nici nu modereaza. Pentru Google invectivele alea sunt urari sincere de bine dezvoltatorului. Descrierile aplicatiilor traduse in limba romana sunt penibile, dar cel mai mult ma seaca atunci cand dezvoltatorii aleg sa traduca si titlul aplicatiei si iese un rahat turcesc.

Sent from my MI 5 Pro using Tapatalk

Begia asta este în Europa? Întreb, deoarece când am făcut eu geografie......țara asta.....nu am învățat.....

Sent from my Samsung Galaxy S7 Edge

Begia asta este în Europa? Întreb, deoarece când am făcut eu geografie......țara asta.....nu am învățat.....

Sent from my Samsung Galaxy S7 Edge

(e)rectificam...

bLegia!

In sfarsit un pret corect pe Emag :D

Sony.jpg

Opiniile cumparatorilor sunt mai scumpe decat televizorul :D

http://m.emag.ro/televizor-smart-android-led-sony-bravia-253-cm-100zd9-4k-ultra-hd-kd100zd9baep/pd/DFD1N2BBM/

Ce nu face omul sa aduca trafic pe site!

Astia de la yahoo sunt de toata jena. Imi cere sa modific parola. Un lucru bun, avand in vedere ce au patit. Dar, ce sa vezi, ma lasa ca parola noua sa fie identica cu aia veche :)) Nici nu ma mir ca au fost sparti, la ce politici de securitate de doi bani au.

Eu nu mă loghez de loc ;)

E contul soacrei. Și așa abia i-am găsit o parolă litere+cifre pe care să o țină minte, când am auzit că mă sună că nu poate intra și am văzut că îmi cere să schimb parola, am zis că s-a dus liniștea mea în acest weekend :D