Clicky

Jump to content
DTTR

Fail-uri... monumentale sau simple failuri.

Recommended Posts

simple.jpg

Nenea lauda Windows Phone (printre altele) pe motiv ca Lumia 520 are double-tap to wake si inca inaintea G2. Eu ii explic cum sta treaba cu istoria. El imi raspunde ce vedeti.

Acum una din doua: sau N9 nu e smartphone (ci "telefon simplu") sau "era smartphone-urilor" a inceput cu Lumia si WP.

Ar fi un fail ca toate service-urile din România sa refuze reparația blitz-urilor de la telefoane pe motiv ca au fost folosite prea mult pana s-au ars la Forza ZU :))

Trimis de pe LG G2

Edited by Gabii

O știre de ultimă oră:

Noul furnizor de display-uri da 4,7" pentru viitorul iPhone 6 este Innolux Corporation.Hmm...,o fi vreo rudă îndepărtată de-a lnnoxius?:)

bu8eru9u.jpg

Trimis de pe Marte

M$?
Din cate stiu eu,vertical inseamna de sus in jos,sau invers si orizontal de la stanga la dreapta sau invers.
Acuma no,eu am cautat informatii pe net,inainte sa postez,sa nu PAR prost,desi sunt.
Pana la urma cum sta treaba? :))

post-11625-0-54772000-1400598793_thumb.png

Arata bine alea. Uita-te mai bine si vezi ca linile de pe iconita sunt dupa cum zice titlul

Trimis de pe LG G2

Se face acțiunea precum arată săgeată.

Cel puțin asa știu,momentan nu pot verifica.

Trimis de pe al meu veceu, folosind Tapatalk 14

Iti pune precum liniile. Iti pune obiectele in rand cu liniile pe sensul sagetii, nu directia. (sau efectul, nu mai stiu sigur)

Trimis de pe LG G2

Da, se refera la faptul ca "granita" intre slide-uri este orizontala, nu directia. Si eu cred ca e gresita abordarea, ci ar trebui sa se refere la directie, miscare. Tranzitie inseamna miscare.

Ce parte nu înțelegi? Oricum, nu zice nimic interesant. La început spune că a comparat M8 cu alte flagship-uri și că acum va compara Z2 cu Lumia 1520. Când începe comparația video, spune că e multă vegetație și puțină lumină, că Z2 are software image stabilization, pe când Lumia 1520 are OIS, apoi că ambele smartphone-uri sunt aproape la fel, atât pe partea video, cât și pe cea audio. 

Discutie generata de blocarea unui S2+.

Poate cineva sa-mi traduca si mie ce zice nenea asta ?

Am înțeles ce zicea, dar cu greu. Doar după ce am pus căștile in urechi s-a înțeles cât de cât .Nokia lumia fiuftin tvenii😄😄😄😄😋😄😋