Clicky

Jump to content
Cozo iTz

Recomandare telefon

Recommended Posts

Dupa cum am zis si intr-un topic de acum o luna si ceva , as vrea ca la prelungirea abonamentului la VDF (12 euro , mega 8 cred) sa imi iau alt smartphone cu ecran intre 3.7 si 4 inchi , camera de 5mb cu blitz si memorie macar 1gb utilizabila si am primit ca si propunere Huawei AScend G300 , dar aceasta este problema , telefonul nu mai face parte din oferta VDF , ce alte telefoane cu specificatiile ca si cele de mai sus imi puteti recomanda? maxim 800lei la liber :) . Dupa ce am vazut ca nu mai este huawei-ul am zis sa revin la Samsung galaxy Ace plus sau Samsung Galaxy Ace 2 , ce parere aveti? Astept parerile si recomandarile voastre! 

Vezi si Vodafone Smart Mini, mi-a lasat o impresie placuta cat timp l-am folosit. Se misca bine, bateria e decenta, si reuseste sa trimita 2100 de mesaje in mod continuu in aprox. 3 h si 30 de min. Nu intrebati de ce ca nu raspund :D

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta

LG Optimus L9 nu este în oferta Vodafone?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Eu am zis că se încadrează în suma inițiatorului.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Vezi si Vodafone Smart Mini, mi-a lasat o impresie placuta cat timp l-am folosit. Se misca bine, bateria e decenta, si reuseste sa trimita 2100 de mesaje in mod continuu in aprox. 3 h si 30 de min. Nu intrebati de ce ca nu raspund :D

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta

nu`mi place forma la smart mini :) in schimb imi place smart  III dar  are carcasa aia nasoala , sunt curios daca exista carcasa ne-transparenta fara s pui inaintea ei o bucata de hartie neagra

ace 2 este cel cu dual core , acum sa vad daca gasesc disponibil in oferta VDF anul viitor in ianuarie sau daca mai gasesc alte telefoane cu specificatiile de mai sus , mai ieftine

In caz ca n-ai rezolvat, gasesti la orange cu 199 eur la liber, orange san remo facut de alcatel cu ecran de 4.7, dual core ,1 gb de ram, camera de opt, jelly bean.

Sent from my LG-E975 using Tapatalk 4 Beta