Clicky

Jump to content

Vand Google Nexus 4 - 16GB, Android 4.2.2, Garantie, Bumper - CADOU, Casti Originale

Floare

Recommended Posts

Vand LG Nexus 4 16GB cumparat in luna februarie 2013 din PlayStore Germania.  PRET: 1350 RON! 

Telefonul se afla intr-o stare exceptionala, are folie de protectie pe ecranul din fata iar pe spatele lui inca are folia cu care a venit de la Google(nu i-am dat-o jos si acest lucru se poate observa si din poza). 

In cutia telefonul se gasesc: certificatul de garantie, incarcatorul si cablul de date. Pe langa acestea, mai dau cu el si un bumper exterior de protectie care a venit in aceeasi zi cu telefonul(este cel original vandul de Google pe PlayStore) dar si castile originale Nexus 4 pe care le-am achizitionat de pe PlayStore din Spania. 

Caracteristile lui tehnice sunt urmatoarele: 

• diagonală 4,7 inci, rezoluție 1280 x 768 pixeli, sticlă Gorilla Glass 2 rezistentă;
  • procesor foarte rapid Qualcomm Snapdragon S4 la 1,5 GHz, quad-core;
  • 2 GB de memorie RAM, 16 GB stocare internă, fără slot de card;
  • cameră foto 8 megapixeli, filmare Full HD, are și cameră frontală;
  • conexiunile uzuale 3G, Wifi, Bluetooth, GPS; micro-SIM;
  • baterie incorporată de 2100 mAh;
  • carcasă de sticlă, dimensiune 133.9 x 68.7 x 9.1 mm, greutate 139 grame.

Il vand pentru ca imi voi cumpara un HTC One. Doresc sa il dau in Bucuresti, cu precadere in zonele centrale ale capitalei. Pot fi contactat la telefon: 0766441825(sms sau apel). PRET: 1350 RON! 

Nu doresc sa fac nici un fel de schimb iar pretul telefonului este foarte foarte foarte putin negociabil! 

post-457-0-28186800-1373191404_thumb.jpg

post-457-0-15963500-1373191407_thumb.jpg

post-457-0-03097500-1373191410_thumb.jpg

Edited by Floare

Daca nu as fi avut Nexus 4 acum, l-as fi cumparat deja.Oferta ta suna mult prea bine, dezavantajul cred ca e lipsa garantiei.Ai pus si pe Mercador, Okazii, etc?

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta

Dar am garantie la el care mai este valabila inca 19 luni. Recunosc ca pretul este mai mic decat multe anunturi, dar am nevoie de bani sa-mi achit un HTC One. Am pus si pe alte site-uri. :)

Later Edit: Telefonul a fost vandut. Rog inchidere topic. Va multumesc. 

Edited by Floare