Clicky

Jump to content

Autonomia smartphone-ului sau a tabletei tale

Recommended Posts

Cred ca era ceva pe fundal de am scos atat...hmm,normal nu scot atat [emoji23][emoji23][emoji23][emoji108]

Sent from my iPhone 5s with ios 8.3 non-jail using Tapatalk   

Deobicei ma joc vro 4 ore pe zi,undeva la 6 apleuri,net cu whapp si fb mess iar telu ma duce o zi lejer,noaptea ajungand la 32-35%

Am uitat sa precizez,cu luminozitatea la max

Sent from my iPhone 5s with ios 8.3 non-jail using Tapatalk   

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Deja ai tinut 3 luni bateria, Razvane? Eu cred ca e timpul pentru o baterie noua, e clar ca asta nu te mai multumeste [emoji16]   Sent from my LG G3-D855 using Tapatalk

Tableta îndură chinuri mai mari, telefonul la mine e mai mult pentru alarmă, vorbit şi cam atât în mare parte. Muzică ascult la Walkman, pentru poze am cameră dedicată iar pentru restul tableta. Pe u

Official sunt foarte mandru de noua jucarie de 6 inch Nu am avut asa durata de viata a bateriei cu nici un telefon android [emoji7] [emoji7] [emoji7]   Sent from my Vodafone Smart 4 max

Posted Images

iPhone 5S e slabut la baterie... n.ai cum dupa 4 ore la luminozitate maxima sa mai ai 35% :))). Daca cineva care le.a avut pe ambele a zis ca S5 tine aproape dublu fata de 5S... inseamna ca S5 tine 7, 8 ore de jocuri la luminozitate maxima? :)) Nu cred

Sincer "au dat o în bara" adică nu văd niciun Project Volta pe 5.0 sa vedem ce vine pe M. La Note 4 mănâncă 1-2%ore noapte, pe Note 3 si de multe ori era 0%, rar 1%.

In afara de iPhone 6 Plus celelalte sunt sub Androidurile de top din aceeasi perioada la capitolul baterie.

Hai mai Razvane, da-le naibii de SF-uri. Realizezi ca 0% consum in 6-8 ore e imposibil? Cum iti inchipui tu ca o baterie in functiune nu pierde niciun pic de curent timp de atatea ore? Deci Note 3-ul tau avea o autonomie de peste 40 de zile in stand-by, asta presupunand ca ar consuma 1% la 10 ore, dar probabil o sa ne spui ca de-abia consuma 1% dupa vreo 15 ore.

Sent from LG G3-D855

In mod avion, peste noapte, mi se descarca 4% cu Glance Screen. Fara Glance Screen, 2%. Deci ceva, ceva tot consuma si in Mod Avion. Procesorul ala (slab la mine) tot consuma ceva, chiar daca totul e "oprit".