Jump to content
Mihnea

Autonomia smartphone-ului sau a tabletei tale

Recommended Posts

Câte ore de ecran ai?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

ore si 8 minute.  (Asa imi apare. :)) => L-am pus la incarcat acum 10 minute. Dupa ce am facut ss nu l-am mai folosit mult. )

Edited by Rolii.

Cam doua zile în medie sau o zi cu multe emailuri, Tapatalk, Twitter, BBM, Whatsapp.

Device-ul este un BlackBerry Z30.

post-11569-139183894927_thumb.jpg

Sent via BlackBerry Z30 using Tapatalk

Dacă despre screenshoot-ul meu este vorba, este o chestie constantă nu o întâmplare. Dar toată lumea s-a obișnuit să râdă de Lenovo. Și pe nesimțite o să realizăm cu toții că Lenovo s-a transformat într-un gigant. Record absolut a fost 6 zile și jumătate dar fără prostia aia de aplicație de Android a celor de la Facebook. Am intrat în varianta web și am consumat mult mai puțină baterie.

Trimis de pe al meu Lenovo P780 folosind Tapatalk

Sincer am cam uitat de la această achiziție, unde mai pui că îmi încarc și țigarea de la acest smartphone cu un cablu OTG venit la pachet (și am un mod cu baterie de 2600...), deja sunt nesimțit știu dar cu încărcătorul de la S2, mi se încarcă țigarea în 3h, cu OTG în 1h....

Trei babe se intalnesc ...

baba 1 : mi-am cumparat ieri un Samsung ... e senzatie ... nu l-am adus ca e la incarcat , m-am jucat ieri toata ziua cu el

baba 2 : mi-am cuparat ieri un HTC ... o capodopera ... nici eu nu l-am adus ca e la incarcat , m-am jucat ieri toata ziua cu el Dar tu Leano ce telefon ti-ai luat , ca de cand ai venit esti foarte extaziata...

baba 3 : Eu mi-am luat Lenovo P780, mi l-am pus de ieri pe vibratii ... si pana nu se termina bateria nici nu ma gandesc sa vi-l arat!

:)):)):))

L-am citit ieri, parcă atunci a fost postat, pe un alt forum..... Hihihi