Clicky

Jump to content
Feri

10.000 de membrii

Recommended Posts

Si numai 10 activi, care isi pierd vremea comentand :D Sa inteleg ca romanul munceste mult si nu are vreme de pierdut sau toti de pe forum sunt patroni sau elevi?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

Asta intalnesti pe orice forum. Numarul celor activi este infinit mai mic decat cel al userilor.

Nu prea ai ce face. 

La fel si la noi, dar nu e de mirare.

Oricum, forumul a crescut foarte tare. Imi amintesc de vremurile in care eram cativa si vorbeam intre noi.

Nici acum nu suntem prea multi activi, comparativ cu membrii inscrisi. 10 activi din 10.000, inseamna un procent de 0,1 % daca bruma mea de matematica nu ma tradeaza. Parerea mea e ca nu sunt multi interesati sau disperati ca noi sa afle toate stirile din domeniul telefoniei mobile, iar majoritatea isi folosesc telefonul pentru functia de sunat si nu au de ce sa caute informatii pe un forum dedicat.

Nici acum nu suntem prea multi activi, comparativ cu membrii inscrisi. 10 activi din 10.000, inseamna un procent de 0,1 % daca bruma mea de matematica nu ma tradeaza. Parerea mea e ca nu sunt multi interesati sau disperati ca noi sa afle toate stirile din domeniul telefoniei mobile, iar majoritatea isi folosesc telefonul pentru functia de sunat si nu au de ce sa caute informatii pe un forum dedicat.

hai sa nu fim rai...

oricat de mult as fi de interesat de stirile in domeniul telefoniei mobile (ceea ce nu sunt), pe alea nu le gasesc pe forum... ci eventual pe mobilissimo.ro

eu intru sporadic... ma uit la topicurile in care am postat (ma ajuta tapatalk) iar cand intru de pe laptop ma uit la topicuri recente.

daca nu sunt din teme care ma intreseseaza (htc evo 3d, vanzari in bazar de produse htc, windows 8, glume, bancuri si linkuri) trec peste...

sa revenim la domnul zece mii... voi cei mai priceputi in ale graficii vectoriale faceti un png, jpg sau orice cu sigla mobilissimo si cu "al zece miilea utilizator inregistrat".

trimiteti-mi mie minuea aia... si eu comand un mousepad cu desenul ala.

si ma chinui sa dau de domnul zecemii si i-l trimit cu posta (3 lei)

@ messer... si acum vorbim intre noi. :D

Edited by dtatar

Si toate astea pentru cineva care poate s-a inscris sa castige o husa ? Mai bine te chinui tu intai sa-l gasesti, vedem cine e, ce-s parintii, cum si daca ajuta batranele sa treaca strada si abia apoi facem vectoriale si matriciale si ce mai trebuie :D

Eu m-am inscris deoarece am gasit in mobilissimo un forum in care am intalnit persoane cu aceeasi pasiune ca si mine (smartphoneuri) in varianta romaneasca. Un fel de xda autohton.

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 4 Beta

eu m-am inscris pentru ca am vazut o postare pe htc-club.ro cu un link incoace...

dar asta a fost cand am avut probleme...

deci, m-am inrolat la nevoie!

Eu nu mai stiu cum am aterizat aici sau din ce motiv.

Poate : Kevin Costner/Jonathan Kent : "......to belive you were sent here for a reason"  (Man of Steel 2013) LD

Eu urmaream site-ul de mult timp, la un moment dat Erwin a spus ceva de un forum, am vazut ca s-a deschis si m-am inscris.