Clicky

Jump to content
n_iulian

Ce filme mai vizionam

Recommended Posts

Nu știam, dar nu mă miră. Cum e să cumperi o companie doar ca să ai cifră de afaceri mai mare care multe din companiile vestice? AliBaba știe.

Daca ma duc la cinema , ma duc la ceva care sa merite :D. De exemplu , am spus ca merg cand va aparea noul James Bond Spectre :D.

Sent from my Galaxy S5 running Blisspop Rom

Odata am avut bilete gratuite la cinemacity si am mers cu un prieten la "Let's be cops" , s-a potrivit perfect , e prietenul meu cel mai bun(si singurul prieten).

Daca ti-a placut cum au jucat actorii sa te uiti si la new girl :D tipu de culoare apare in cel mai recent sezon dar e amuzant serialul :-?? Nu toate episoadele sunt wow dar la unele te prapadesti pe jos.

Am văzut Infernul Verde. Dur, scene tari nerecomandate celor slabi de înger. Nu duceți puștanii că nu știu dacă rezistă toți care au peste 18 ani. Eram cam 20 persoane în sală la început.... Până la final am rămas âš„

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Am văzut Infernul Verde. Dur, scene tari nerecomandate celor slabi de înger. Nu duceți puștanii că nu știu dacă rezistă toți care au peste 18 ani. Eram cam 20 persoane în sală la început.... Până la final am rămas âš„

Scene dure ca se mananca pe acolo intre ei si ii sfasie de vii? Are nota destul de micuta pe imdb si pare ca da asa spre documentar. M-am uitat la trailer si machiajele sunt misto insa efectele cu avionul meh. Pare ok filmul dar de duzina.

Destul de mindfuck si interesant e The gift. Chiar daca iti cam dai seama ce si cum parca tot nu te astepti sa continue si sa se termine in felul ala.

Daca ma duc la cinema , ma duc la ceva care sa merite :D. De exemplu , am spus ca merg cand va aparea noul James Bond Spectre :D.

Sent from my Galaxy S5 running Blisspop Rom

Odata am avut bilete gratuite la cinemacity si am mers cu un prieten la "Let's be cops" , s-a potrivit perfect , e prietenul meu cel mai bun(si singurul prieten).

A meritat Spectre? Aceiasi marie cu alta pălărie. Marie mission impossible. Marie James bond orice alta serie. Aceiasi tema si idee. Si încă putin si scot James Bond de 2 ori pe an,.

Star Wars The Force Awakens. Decent, dar nu extraordinar. Un fel de reluare a primului film din 1977. Partea intunecata e mai mult penibila, decat fioroasa. Spoilere nu va pun, sa nu va stric placerea de a-l vedea.

Sent from my LG G3-D855

Avem păreri similare.... M am simțit jefuit de banii pe bilet. Măcar a fost plin de efecte și m am simțit bine pe scaun la 4D x :)

Eu m-am distrat facand comentarii acide cu prietenii. Sunt curios cati bani si-a luat actorul care il interpreteaza pe Luke Skywalker pentru prestatia lui

Sent from my LG G3-D855

Era clar ca e un film naspa , alt fel nu mai faceau atatea campanii. Daca in Romania a fost ce-a fost(toate produsele in "promotie" Star Wars) , imi imaginez ce-a fost in tari mai dezvoltate...

Sent from my LG G3-D693N

Disney trebuie sa-si scoata banii, doar au platit 4,05 miliarde pe franciza. Oricum isi scot cu varf si indesat banii, nu doar din filme, ci din orice produs care se vinde sub brand-ul Star Wars.

Sent from my LG G3-D855

Eu m-am distrat facand comentarii acide cu prietenii. Sunt curios cati bani si-a luat actorul care il interpreteaza pe Luke Skywalker pentru prestatia lui

Sent from my LG G3-D855

Cica a slabit 30kg pentru rol :)) oricum mai urmeaza 2 filme,are sens.

-Ce sa facem?

-Hai sa vedem un film.

-La cat e urmatorul film?

(Doamna de acolo):

-la 3 si nu stiu cat Star Wars , la 5 si ceva nu stiu ce animatie , apoi iar Star Wars..

Si noi eram : "pff..nu vrem Star Wars si nici animatie".

Eu ma duc la un cinema mai ieftin si e o singura sala micuta , dau doar 13 lei pe bilet...la celelalte e peste 20 lei..

Sent from my LG G3-D693N