Clicky

Jump to content
n_iulian

Ce filme mai vizionam

Recommended Posts

Am vazut aseara la IMAX filmul Interstellar. Nu ma asteptam sa fie asa bun, insa dureaza aproape 3 ore. Actiunea putea fi condensata in maxim 2 ore. Recomand sa-l vedeti, mai ales daca v-a placut Gravity. Eu la Gravity eram cat pe ce sa adorm, nu mi-a placut deloc, insa la Interstellar am stat cu ochii mari cat cepele.

http://www.imdb.com/title/tt0816692/

Spuneti-mi va rog un film de groaza care sa ma sperie la maxim !!! Ca sa va faceti o idee, la Insiduos I nu m-am prea speriat. Vreau sa "mor" de frica, pleaseeeee

Edited by Gabii

Spuneti-mi va rog un film de groaza care sa ma sperie la maxim !!! Ca sa va faceti o idee, la Insiduos I nu m-am prea speriat. Vreau sa "mor" de frica, pleaseeeee

Saw.

Am vazut Sex tape, foarte slab ! 

Strech, un pic mai bun , dar tot slab...

Let's be cops chiar a reusit sa ma faca sa rad cu pofta.

Need for speed care la inceput am crezut ca o sa ma plictiseasca 2 ore devenea din ce in ce mai interesant si ma prindea din ce in ce mai mult . Inca nu se poate compara cu seria Fast & Furios, dar are potential...

Adica vrei sa spui ca daca eram mai in varsta si aveam deja 2 copii si o casnicie de 10 ani as fi trait niste momente pe care le-am regasit in film? A aratat ca un film tipic , banal si neinspirat. Am vazut filme cu aceeasi tema dar mult mai bine. La Sex Tape am ras mai mult in trailer decat in film.

Am vazut si cateva filme foarte amuzante cu batrani sau cu invalizi , asta inseamna ca trebuie sa fiu batran sau invalid pentru a le intelege? Un film de comedie este facut pentru a te face sa razi , nu sa indeplinesti anumite conditii pentru a te amuza. Dar in fine, este un film si fiecare are parerea si gusturile lui.... 

@Gabii este cam singurul film care m-a speriat de ceva ani, este cam vechi dar am aflat de el de curand, este o serie mai exact, inca neterminata..Si nu ai pentru ce btw.

Eu n-am înțeles niciodată cum poate să placă cuiva filmele de genul ăsta. Eu le urăsc profund.

Trimis de pe al meu SM-N910U folosind Tapatalk