Clicky

Jump to content

Ce filme mai vizionam

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tocmai ai dat definitia p...rn-ului

Andrei, mai e nevoie de ceva: niste nume. Daca pui un Jet Li, van Damme, Steven Segal si alti zburatori din astia, ca nu le retin numele pentru ca nu merita, succesul este garantat.

Voi ati fost la cinema impreuna si nu vreti sa marturisiti [emoji49]   Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Posted Images

@Sebi: Primul film Hangover, Bad Boys (1), Independence Day. Din cele mai recente, Expendables (1 si 2), Kick-Ass, Wreck-It Ralph, Bridesmaids, Arthur, We're the Millers, "For a good time, Call". Mi se pare mai bune filmele pe care le descopar eu, dar sunt bune si recomandarile. Nu se mai fac filme noi, cu continut autentic, la fel de bune ca alta data ;)

Mersi mult Mihai, saptamana asta vreau sa le vad pe toate cele propuse de tine, dacă mai vine cineva cu recomandări, sunt deschis. :))

Trimis de pe al meu veceu, folosind Tapatalk 14.

@Sebi: ma mir ca nu ai vazut unele filme, poate esti mai tinerel, "ashea" ;) Sa te uiti si la "A knight's tale". E absolut fantastic. De bun.

"That's my boy" e slabut rau de tot. Ia orice film de-al lui Sandler inainte de Click si e mult mai bun. A ajuns sa faca niste reciclari de filme. Pe restul le recomand si eu.

@Mihai,sunt destul de tanar,si nu prea am avut obiceiul pana acum sa ma uit la filme,dar duminica asta am vazut 12 ani de sclavie si a inceput sa ma prinda dragostea de filme.
@n_iulian,mersi,le-am adaugat pe lista. :)

A văzut cineva " the best offer"? Mi l- a recomandat o cunostinta si mi s-a parut destul de bun.

http://m.imdb.com/title/tt1924396/

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Da, foarte bun. L-am vazut acum cateva luni si mi-a placut foarte mult. Inca un motiv in plus sa urasc dansatorii de balet in filme.

Mihai, am vazut cat insista Dtatar(Doddo) pentru Upside-down, insa m-am uitat putin la trailer si parca nu m-a atras. Dar cand doi imi spun ca-s beat, ma duc sa ma culc. Asa ca o sa-l dau acum jos.

2 filme bune vazute recent: Rush (despre rivalitatea din F1 dintre Nikki Lauda si James Hunt) si Lone Survival (inspirat dintr-un caz real al unei echipe de interventii Navy Seal macelarita aproape in totalitate de talibani - operatiunea Red Wings).

Sent from my Android device

Am fost aseara la 300 Rise of an empire. A fost exact cum ma asteptam, nici mai mult, nici mai putin: tone de sange, slow motion kills si o faza de sex. Mai slabut ca primul 300, dar efectele sunt ok.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk