Clicky

Jump to content

Ce filme mai vizionam

Recommended Posts

Porcărie din 2013. Ruda o zis că e interesant finalul. Finalul face tot filmul.

Mănânci cai? Qashqai!

Is this beef? Of horse!

sent using smoke signals dupe racheta GPad a soției

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tocmai ai dat definitia p...rn-ului

Andrei, mai e nevoie de ceva: niste nume. Daca pui un Jet Li, van Damme, Steven Segal si alti zburatori din astia, ca nu le retin numele pentru ca nu merita, succesul este garantat.

Voi ati fost la cinema impreuna si nu vreti sa marturisiti [emoji49]   Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Posted Images

Aseara am vazut Who's Afraid of Virginia Woolf?

Sa faci un film cu doar 4 actori (toti nominalizati la Oscar, cei 2 principali plecand acasa cu unchiul respectiv), in care singurul atu este chiar jocul actoricesc, asta da plictiseala. Nu tu un efect pe calculator, nu tu o urmarire cu masini si nici macar un sân dezgolit ? Si mai era si alb/negru.

@innoxius Pentru sani dezgoliti uita-te la filmele de pe protv de la ora 8:30.. Acum 10 ani abia vedeai o trimitere sau o conotatie sexuala, totul era discret si incitant. Ieri de exemplu butonam televizorul pe la 9 si am vazut o tipa dezbracata in primplan, i se vedeau sanii crystal clear, mai clar decat pozele/documentarele de pe national geographic.

In alta ordine de idei, recent vazut un film bun , se numeste the slumpdog millionare. Este o drama indiana.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Andrei, mai e nevoie de ceva: niste nume. Daca pui un Jet Li, van Damme, Steven Segal si alti zburatori din astia, ca nu le retin numele pentru ca nu merita, succesul este garantat.

Da. Foarte realist. Atat de realist, ca unele scene s-au turnat cu actorul principal (care era minor) sub hipnoza. Singurele filme de la care am iesit "terminat", "intors pe dos" sunt acesta si "Calauza" lui Tarkowski.

A fost facut in plin Glasnost si e primul film sovietic despre WW2 in care rusii mor pe capete, neputinciosi si ingenunchiati.

L-am vazut in anul aparitiei. Sunt curios daca il voi considera la fel si acum.

Mai conteaza si in ce ordine le vezi. S-a intamplat sa-mi placa mai mult remake-ul, pentru ca l-am vazut primul. La Oldboy stiu la ce sa ma astept, nu am vazut originalul. Nu e atat de slab incat sa spui ca originalul e de 100 de ori mai bun. Mai e si o chestie de gusturi.

2013, The day after tomorrow, Day Z:Apocalypse, dinastea cu sfarsitul lumii mă pasionează

Trimis de pe șukaru' de LG G2 prin Tapatalk

Presupun ca te referila 2012, nu?

In alta ordine de idei, n-am mai vazut un film bun de nu mai tin minte.

Ce-ati mai vazut si voi in ultimul timp?